8 612 56150
  • Užmirštieji Baltų Valdovai

Užmirštieji Baltų Valdovai

ISBN:
9786094371363
Formatas:
22x15,5x6,5
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2012
Puslapių skaičius:
272
Viršeliai:
Stori viršeliai
Leidėjas:
Eugrimas
Autorius:
Jonas Užurka
Kaina: 28.43€ 30.90€
Prekės šiuo metu neturime

"Užmirštieji Baltų valdovai" - tai istorinių romanų trilogija, kurią sudaro trys knygos "Narsusis Rugila", "Sumanusis Tautvaldis", "Išmintingasis Visvaldas".

Narsusi Rugila - Aleksandro Makedoniečio senelis

Šioje knygoje patirsite tokius priešistorinių laikų pojūčius, kokių iki šiol dar niekada ir niekur, skaitydami apie mūsų gilią praeitį, neesate patyrę. Puslapis po puslapio nusikelsite į kelių tūkstantmečių praeitį, pakeliausite po plačiąsias mūsų protėvių baltų žemes, susitiksite su įvairių luomų žmonėmis, su kylančios Makedonijos karalystės karaliumi Pilypu Antruoju, patirsite jo karštą ir aistringą meilę baltų valdovo dukrai Medumpei, pasinersite ir dar ne į vieną romantinę meilę, tragiškus likimus. Įvairiomis, labai intriguojančiomis aplinkybėmis susitiksite su šiaurės rytų kaimynais finougrais, su kitais mūsų kaimynais - stepių skitais ir karingaisiais persais. Visa tai vyko prieš du su puse tūkstančio metų mūsų protėvių baltų žemėse, valdant didžiajam baltų žemių valdovui Rugilai.

Sumanusis Tautvaldis - nuo Nemuno iki Dunojaus

Skaitydami susitiksime su mūsų priešistorės laikotarpio valdovais, susipažinsime su mūsų protėvių baltų žemėmis, papročiais, sumaniais valdovais, jų gyvenimu.Sužinosime ne tik apie senovės graikų princesės meilę baltų karo vadui, bet ir apie aistringą baltų valdovo meilę...

Išmintingasis Visvaldas - baltų agonijos liudytojas

Šioje knygoje ne tik mūsų jaunojo valdovo karšta meilė Neapolio princesei griūvančios Romos galybės ir liepsnojančių baltų žemių akivaizdoje. Sužinosime, kaip klastingai dėl meilės nužudomas paskutinysis galingas baltų valdovas.... Ir dar daug nuotykių bei įvykių patirs skaitytojas, atsivertęs šią knygą.

 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku