8 612 56150
  • BALTAI: NUO GENČIŲ IKI KARALYSTĖS /  TRILOGIJA

BALTAI: NUO GENČIŲ IKI KARALYSTĖS / TRILOGIJA

ISBN:
9786094372551
Formatas:
22X16
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2014
Puslapių skaičius:
-
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
EUGRIMAS
Autorius:
Jonas Užurka
Kaina: 29.44€ 32.00€
Kiekis:
Pirma knyga
BALTŲ KLESTĖJIMO AMŽIAI – PIRMIEJI VALDOVAI: BALTAMARIS, ARIJAS
Keturi tūkstančiai metų atgal – Baltų žemes valdo drąsūs ir išmintingi valdovai Baltamaris ir Arijas. Rengdami taikius žygius ir naudodamiesi gerais santykiais jie plečia mūsų protėvių žemes. Jų rankose tauta klesti, o giminiuotis su didingaisiais Baltais siekia ne viena kaimyninė žemė. Į giminystės tinklą įtraukiama Mesopotamija, Hurija, Mitanija, Persija, Medija... Tačiau aplink tvyranti ramybė nepajėgi užgniaužti jausmų – tenykščiai žmonės išgyvena viską: nuo širdį plėšančių mylimųjų išsiskyrimų iki džiaugsmingų sugrįžimo akimirkų.


Antra knyga

GALVONAS DIDYSIS – paslaptingų arijų ženklų valdovas
Baltų žemes valdant Galvonui čia teka ramus ir sėslus gyvenimas. Tačiau ten, kur jaunas karštas kraujas, gausu nuotykių, keršto pinklių ir sąmokslo žabangų. Šį kartą įvykių centre atsiduria mylimi valdovo Galvono vaikai. Kol narsusis Geraminas stoja akistaton su to meto galinguoju Egipto faraonu Ramziu II ir siekia kalnietės Iberės meilės, čia pat šiltus jausmus svetimšaliui puoselėti ima jo sesuo Sargūnė. Gražioji valdovo duktė neatsispria Diaochijos karaliaus Kartavelio sūnui Lazoniui, todėl iškyla klausimas apie naują dviejų žemių susijungimą. Ar įvyks vestuvėmis paženklinta sąjunga tarp Baltų ir Diaochijos?


Trečia knyga
BEBAIMIAI RIMGAUDAS, GAUSMYS – PERKŪNO GLOBOTI BALTŲ VALDOVAI
Misija – „žūtbūtinėje kovoje išlikti nesunaikintiems“. Su savo kalba, papročiais ir teritorija. Šio tikslo link narsiai veda atsidavę Baltų žemių valdovai – Rimgaudas ir Gausmys, kai tautą užklumpa per Europą vilnijanti Didžiojo kraustymosi banga. Kantriesiems Baltams tenka susidurti su bandymais užgrobti jų žemes, kylančiomis tarpusavio nesantaikomis, slavų įsiveržimu, pirmųjų misionierių žygiais... Galiausiai išlaikiusi savo tvirtą poziciją neišvengiamoje akistatoje su lemtimi, Baltų tauta turėtų ko pamokyti ne tik daugelį Europos tautų, bet ir pačią Romos imperiją, kuriai likimas nebuvo toks dosnus...

 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku