8 612 56150
  • Lietuvos istorija romanuose.Gediminas. Mindaugas.Vytautas Didysis

Lietuvos istorija romanuose.Gediminas. Mindaugas.Vytautas Didysis

ISBN:
9789955790389
Formatas:
16x22
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2008
Puslapių skaičius:
1301
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Eugrimas
Autorius:
Jonas Užurka
Kaina: 32.20€ 35.00€
Prekės šiuo metu neturime

Gediminas- nevainikuotas karalius

Gediminas savo sumanumu ir įžvalgumu duoda pradžią galingiausiai valdovų Gediminaičių dinastijai ne tik Lietuvoje. Jis be reikalo nežvangina ginklais, drąsiai ir tvirtai peržengia Europos slenkstį, tiesia tiltus ne tik tarp Rytų ir Vakarų žemių, tautų. Kaip jis mokėjo ir mylėti, ir būti mylimas, ir dar daugiau- šioje knygoje.

Mindaugas- karališkaiss kraujas

Ši knyga vaizdingiausiai atkuria: ir Lietuvos valstybės kūrimosi pradžią bei mūsų tautos gilią praeitį; ir kaip Mindaugas iš savo tėvo semiasi karališkosios išminties bei įžvalgumo; ir kaip mokosi karvedžio meno bei drąsos; ir kaip vienydamas mūsų protėvių žemes kuria Lietuvos valstybę; ir kaip iškilmingai karūnuojamas Lietuvos karaliumi bei kaip pirmasis Lietuvos valdovas žengia per slenkstį į Europą; ir apie aistringą meilę. Tačiau...

Vytautas Didysis- nuo bėglio iki monarcho

Vytautas, likęs našlaičiu, patyręs ir nelaisvę, ir bėglio dalią, ir intrigas, ir apgaulę, tapęs genialiu valdovu karvedžiu, kalaviju kapoja sąmokslo tinklą, pergalingais žygiais vienija mūsų protėvių žemes, triuškina kryžiuočius Žalgirio kautynėse. Vytautas patiria ir didžiąją meilę, laukia karaliaus karūnos.

-Jeigu ne mūsų meilė, ar būčiau ištvėręs,- glausdamas nuvargusią galvą prie mylimos žmonos karsto dėkoja Vytautas ir įsakmiai priduria:

-Mylėkite Lietuvą! Be Lietuvos būsite niekas!

Knygų įdėklas yra pabrokuotas, tačiau visos trys knygos yra geros išvaizdos.

 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku