8 612 56150
  • Didžiosios Lietuvių pergalės

Didžiosios Lietuvių pergalės

ISBN:
9789955790679
Formatas:
15.5x22,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2009
Puslapių skaičius:
633
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Eugrimas
Autorius:
Jonas Užurka
Kaina: 29.44€ 32.00€
Prekės šiuo metu neturime

SAULĖS MŪŠIS baltų vienybės smūgis 1236 m.

Istorinis romanas pasakoja apie 1236 m. kryžiaus karą prieš Lietuvą ir Didžiąją pergalę Saulės mūšyje. Autorius, remdamasis istorijos šaltiniais ir laisvai interpretuodamas kai kuriuos įvykius, savo kūrinyje atskleidžia mūsų istorijos vingius, padeda suvokti ir pajusti istorinę tautos dvasią, žygius, apibendrinti pamokas ir žvelgti į ateitį.

Kodėl Didžioji pergalė įgijo pasaulinę reikšmę? Kas nutiko kryžiaus karų ideologijai? Kaip to meto įvykiai padėjo Mindaugui vienyti baltus ir kurti tvirtą valstybę? Atsakymus rasite būtent šioje knygoje.

Žalgirio mūšis Lietuvių narsos triumfas 1410 m.

Istorinis romanas pasakoja apie Žalgirio mūšio triumfą, dažnai vadinamą didingiausia pergale Lietuvos istorijoje, kuri ne mažiau svarbi ir visai Europai. Įvykių centre- iškiliausias karvedys Vytautas Didysis. Jo talento dėka nugalėti kryžiuočiai, ir Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei pagaliau sugrįžo Žemaitija.

Apie Vytauto ir visos mūsų tautos narsą, lietuvių ir lenkų brolybę, kryžiuočių priešiškumą ir jam pagaliau užkirstą kelią- atrasite šios knygos puslapiuose.

Oršos mūšis praeities pergalių aidas 1514 m.

Oršos mūšis- didžiausia Lietuvos karinė pergalė prieš Rusiją. Kodėl šis mūšis įvyko, kas leido lietuviams nugalėti? Kaip mūsų protėviai sugebėjo sutriuškinti maskvėnus- tautą, kuri taip įnirtingai siekė užgrobti lietuvių žemes, turėdama daug didesnę kariuomenę? Svarbus klausimas Lietuvos istorijai. Į jį pamėgins atsakyti ir šis istorinis romanas.

Knygoje- lietuvių karinis sumanumas, gilus patriotizmas, tikri istoriniai įvykiai, savaip interpretuoti rašytojo Jono Užurkos. Autorius romane atskleidžia dar vienos lietuvių pergalės reikšmę lietuvių tautinei sąmonei.


Likusi knyga yra su viršelio defektu.
 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku