8 612 56150
  • Jūsų tikėjimo jėga

Jūsų tikėjimo jėga

ISBN:
9789955678656
Formatas:
18.5x12.5x3
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2011
Puslapių skaičius:
480
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Luceo
Autorius:
B. Newman, C.M. Bristol...
Kaina: 4.00€
Prekės šiuo metu neturime

Bill Newman "Skrajokit su ereliais"

Ereliai dėl prigimtinių savybių jau daugelį amžių laikomi ryžto, jėgos ir laisvės simboliu. Kaip tvirtina šios knygos autorius Bilas Njumenas, garsus motyvacijos specialistas, Australijos valstybinės premijos laureatas, žmogus gimimo akimirką taip pat užprogramuojamas siekti pačių aukščiausių tikslų, niekada nevengti kovos ir nepasiduoti. Galbūt bėgant metams šie Jūsų bruožai išblėso? Jei taip, Jums atėjo laikas atsisakyti smulkių ambicijų. Atėjo laikas kaip ereliui išskleisti sparnus, perskrosti ūkanas ir pakilti virš debesų.

Claude M. Bristol "Jėga, stipri kaip dinamitas"

Knyga įtaigiai pasakoja apie tai, kad kiekviename žmoguje slypi visagalė kūrybinė jėga, kurią autorius prilygina dinamitui. Ją įvaldęs žmogus gali įgyvendinti visus savo siekius, jei tik juos aiškiai įsivaizduos ir neabejos savo sėkme.

Pirmą kartą su šia jėga susidūrę žmonės nustemba: juk reikia, pasirodo, tiek nedaug- tik pašalinti ydingo mąstymo sukurtas užkardas, pažadinti savo vidines galias ir leisti joms veikti. Skaitykite šią knygą, priimkite jos idėjas ir pritaikykite jas savo gyvenime.

Claude M. Bristol, Harold Sherman "Proto magija"

Mokykitės iš šios knygos , kaip kad tai jau yra padarę tūkstančiai žmonių, ir būkite laimingi. jei norite didesnių pajamų, naujo namo, geresnio darbo, laimingesnės santuokos ar tiesiog geriau miegoti naktį- ši knyga patars Jums, ką daryti.

Perskaitykite šią knygą ne vieną kartą-kol ji taps Jūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Karštai tikėkite- ir toji magija veiks, nes tikėjimas Jums suteiks galios, kuri ves Jus didžiausių tikslų link. Jūs rasite save.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku