8 612 56150
  • Įpročiai, verti milijono

Įpročiai, verti milijono

ISBN:
9789955678564
Formatas:
11 x 17
Kalba:
-
Metai:
2016
Puslapių skaičius:
256
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Luceo
Autorius:
Brian Tracy
Kaina: 2.75€
Prekės šiuo metu neturime

Tik Jūs patys atsakote už tai, kas esate. Rytojų kuriatės šiandien, o ši Jūsų diena yra ansktesnių pasirinkimų, sprendimų ir veiksmų suma. Galite susikurti norimą ateitį atitinkamai elgdamiesi. Nuo šiol Jūsų pasirinkimai ir sprendimai gali būti kitokie- te jie padės Jums siekti didžiausių gyvenimo tikslų.

Turbūt svarbiausias faktas, atskleistas psichologų ir sėkmės tyrinėtojų, yra šis: 95 procentai visų minčių, jausmų, veiksmų bei pasiekimų yra įpročių rezultatas. Jūs esate susiformavę daugybę sąlyginių refleksų, kurie bemaž visose situacijose verčia Jus elgtis automatiškai.

Gera žinia ta, kad įmanoma išsiugdyti naujus įpročius- tokius, kokių panorėsite. Valios jėga ir disciplina galima formuoti asmenybę ir gludinti charakterį. Jei Jums nepatinka dabartinis Jūsų gyvenimo scenarijus, suplėšykite jį ir parašykite naują.

Geri įpročiai lemia didžiąją dalį Jūsų šiandieninės laimės ir sėkmės, o blogi- daugelį problemų ir nusivylimus. Kadangi blogi įpročiai irgi yra kitados išsiugdyti, juos galima išguiti ir pakeisti gerais.

Branjanas Treisis, žinomas amerikiečių publicistas, asmenybės ugdymo specialistas ir verslo strategas, teigia, jog svarbiausias sėkmės principas yra šis: jeigu elgsimės taip, kaip elgiasi milijonieriai ir visi kiti klestintys žmonės, ankščiau ar vėliau pasieksime tokių pat laimėjimų. Išsiugdę atitinkamus įpročius, mes keičiame savo vidines nuostatas, todėl keičiasi išoriniai mūsų gyvenimo aspektai. Mes pradedame visiškai valdyti savo ateitį...


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku