8 612 56150
  • Iškiliausios Lietuvos moterys

Iškiliausios Lietuvos moterys

ISBN:
9786094370977
Formatas:
15.5x22,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2011
Puslapių skaičius:
936
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Eugrimas
Autorius:
Jonas Užurka
Kaina: 29.44€ 32.00€
Prekės šiuo metu neturime

Karalienė Morta. Meilė ir karūnos žavesys

Morta nusišypso ir it saulė nušviečia didikų veidus... Žaviai kerinti karalienės šypsena it ledą tirpdo užkietėjusias riterių širdis... Jos galia klupdo prieš save magistrus... Karalienės Mortos paskleista šviesa lig šiol mūsų širdyse...

Kunigaikštienė Birutė Taurios meilės drama

Birutė ir Kęstutis...
Jie abu mokėjo mylėti, tikėjo savo protėvių Dievais, buvo šventai įsitikinę, kad prieš daugelį tūkstantmečių mūsų Lietuvos vardas kilo iš protėvių deivės Lietuvos. Ne tik pagarbiai jų lūpos tardavo žodį myliu, bet ir dievovardį Lietuva, savo krauju ir gyvybėmis gynė šio jiems švento vardo žemę, dėl savo tautos laisvės paaukojo gyvybes.

Argi ne todėl šie mums šventi ir iškilūs vardai lig šiol siejami su mūsų tauta, tauria meile ir tautine šeima.

Sofija Vytautaitė Kunigaikštienės meilė ir kančia

- Kęstuti, ar tiesą mano senasis Vaidila sakydavo, kad kitados mūsų vyriausioji deivė Lietuva, paukšte išskrisdama į dausas pas Praamžį, amžiams paliko savo vardą mums, mūsų žemėms?

Sofija Vytautaitė tarsi įvykdys savo protėvių ir tėvų valią. Jos palikuonys - ne tik Maskvos, bet ir visos Rusios didieji valdovai... Tik ar tai tolimoje ateityje bus naudinga pačiai Lietuvai?

 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku