8 612 56150
  • 365 būdai pakelti savo vibracijų dažnį

365 būdai pakelti savo vibracijų dažnį

ISBN:
9786098050660
Formatas:
19,5x12,5x3
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2013
Puslapių skaičius:
440
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Mijalba
Autorius:
Melissa Alvarez
Kaina: 7.50€
Prekės šiuo metu neturime

Jeigu gyvenime nuolatos susiduriate su rūpesčiais, jei jus dažnai apima depresija, jeigu vis atrodo, kad kiti žmonės į jus žiūri iš aukšto, manote, kad gyvenime nėra teisybės, vadinasi jau pats laikas pradėti kelti savo vibracinį dažnį emociniame, fiziniame, mentaliniame ir dvasiniame lygmenyse. Naudodamiesi šioje knygoje pateikiamais patarimais, kasdien įneškite į savo gyvenimą kuo daugiau teigiamų patirčių. Taip padidinsite teigiamų įvykių skaičių ir sustiprinsite savo kūno vidinę energiją.

Svajojate priartėti prie savo dvasinės savasties, išvystyti savo psichinius gebėjimus, o gal paprasčiausiai norite tapti laimingesni? Galbūt jaučiate, kad jūsų gyvenime kažin ko trūksta ir todėl negalite visiškai atsiskleisti? Gal gyvenime nuolatos susiduriate su rūpesčiais, jus dažnai apima depresija, gal vis atrodo, kad kiti žmonės į jus žiūri iš aukšto, manote, kad gyvenime nėra teisybės...

Kad ir kokia būtų priežastis, jūs nusprendėte imtis veiksmų, prisiimti atsakomybę už savo energiją, ir tai yra didelis žingsnis į priekį. Žengdami šiuo keliu nepamirškite nustatyti aiškių tikslų ir sutelkti dėmesį į rezultatus, kuriuos trokštate pasiekti. Kai mintyse nuolat turite aiškų tikslą, jį pasiekti daug lengviau.

Jei norite, kad jūsų emocinis, fizinis, mentalinis ir dvasinis dažniai stabiliai kiltų aukštyn, jūsų dėmesys visada turi būti sutelktas į kelią, vedantį į aiškų tikslą, o reakcija į aplinką visada turi būti teigiama. Tam jums padės ši knyga ir jos kiekvienai dienai teikiami patarimai, veiksmai, ritualai ir pratimai.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku