8 612 56150
  • Devynių matmenų gydymo raktas

Devynių matmenų gydymo raktas

ISBN:
9786098050332
Formatas:
24x16.5x2.7
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2012
Puslapių skaičius:
504
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Mijalba
Autorius:
Susan Liengu Uffenbrink
Kaina: 10.42€ 16.73€
Kiekis:

Knygos autorė aprašo holistinio gydymo sistemą Fragrance- Soul, kurios pagrindą sudaro augalų aliejai. Knygoje taip pat pateikti enciklopedinio pobūdžio duomenys apie žmogaus sandarą- nuo ląstelės iki čakrų struktūros. Ši sistema- tai dvasios ir kūno terapija. Ji apima keletą disciplinų, yra lengvai prieinama visuomenei ir specialistams.

Ši knyga yra unikalus trijų kultūrų samplaikos pavyzdys. Toms trims kultūroms atstovauja Rytų ezoterika, klasikinė Vakarų psichologija ir tolimo bei mažai pažinto Kamerūno tradicinė medicina. Ši sintezė tapo įmanoma, kai knygos autorė Susan Liengu Uffenbrink iš savo gimtosios šalies persikėlė gyventi į Vokietiją ir sukūrė Fragrance- Soul sistemą. Tai dvasios ir kūno terapija. Ji apima keletą disciplinų, yra lengvai prieinama visuomenei ir specialistams. Fizinio kūno gydytojams, medicinos seserims, natūropatams, osteopatams, kinų medicinos specialistams, chiropraktikams, dvasinius modelius tiriantiems psichiatrams, psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, hipnozės terapeutams ir visų sričių konsultantams.

Autorė teigia: „šios knygos tikslas yra padėti žmonėms rasti, išplėsti, pakeisti ir gydyti savo tikrąjį AŠ. Kiekvieno žmogaus sveikatos būklė yra nematomos energinės sistemos, fizinio kūno, ir motinos Gamtos galių pusiausvyros rezultatas. Todėl norėdami pažinti fizinio kūno ligos priežastį, turime atsižvelgti į dvasingumą kaip į žmogaus egzistencijos dalį“.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku