8 612 56150
  • Kaip gerai matyti be akinių

Kaip gerai matyti be akinių

ISBN:
9786098112436
Formatas:
14,5x21
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2015
Puslapių skaičius:
224
Viršeliai:
Minkšti
Leidėjas:
Luceo
Autorius:
William H. Bates
Kaina: 6.30€
Prekės šiuo metu neturime
Daktaras Viljamas Beitsas pasižymėjo viena savybe - jis buvo nepaprastai darbštus, be to, jo netenkino visuotinai priimti aiškinimai, dėl ko išsivysto regėjimo anomalijos, kurios pasireiškia kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas. Ieškodamas šių anomalijų priežasčių, Viljamas Beitsas su retinoskopu ištyrė dešimtis tūkstančių žmonių - suaugusių, vaikų, moksleivių ir net gi ką tik gimusių kūdikių. Apibendrinęs savo darbo rezultatus, jis priėjo išvadą, kad pagrindinė blogo regėjimo priežastis yra įtampa, kurią patiria žmogaus psichika ir drauge - regėjimo sistema.
Gamta, kurdama žmogų, iš tikrųjų nenumatė, kad jis savo regėjimo instrumentą kada nors ims naudoti būtent taip, kaip mes tą darome dabar. Žmogaus regėjimo sistemos evoliucija baigėsi milijonus metų anksčiau, nei atsirado raštas, o ką jau kalbėti apie tokius šiuolaikinius išradimus kaip televizija ar kompiuteriai - visa tai yra papildomas krūvis akims ir viena iš priežasčių, dėl ko regėjimo sutrikimais šiandieną skundžiasi šimtai milijonų viso pasaulio žmonijų.
Ar akiniai yra geriausias regėjimo problemų sprendimas? Šioje knygoje randame atsakymą, kad regėjimo anomalijas galima sukoreguoti kitais būdais. Tai yra tam tikri nesudėtingi psichinės bei regėjimo sistemos įtampos šalinimo pratimai. Šalia to knygoje pateikta bendro pobūdžio informacija apie kitas akių stiprinimo priemones.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku