8 612 56150
  • Susikaupimo galia

Susikaupimo galia

ISBN:
9786098210453
Formatas:
21 x 14 x 1,5
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2024
Puslapių skaičius:
160
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Tobulėjimo projektai
Autorius:
Theron Q. Dumont
Kaina: 10.99€
Kiekis:


 Visi žinome, kad norint pasiekti kokį nors tikslą reikia susikaupti. Labai svarbu išmokti susikaupti. Kad kas nors pavyktų, turite gebėti visiškai susitelkti į idėją, prie kurios dirbate.

Nenusiminkite, jei iš pradžių nepavyksta ilgai mąstyti pasirinkta tema. Retam pavyksta. Atrodo keistas faktas, kad lengviau susitelkti į tai, kas neatneša mums gero, o ne į tai, kas naudinga. Šis polinkis įveikiamas, kai išmokstama sąmoningai susikaupti. Jei kiekvieną dieną atliksite kelis susikaupimo pratimus, pamatysite, kaip greitai išsiugdysite šią nuostabią galią.

Sėkmė bus garantuota, kai sugebėsite susikaupti, nes tada galėsite pasitelkti visas konstruktyvias mintis ir išstumti destruktyvias. Didžiausia vertybė – gebėti galvoti tik apie tai, kas naudinga.

Ar kada susimąstėte, kokią svarbią vietą jūsų gyvenime užima mintys, sutelktos mintys? Šioje knygoje supažindinama su plačiu ir visapusišku jų poveikiu.

Knygoje „Susikaupimo galia“ rasite 20 pamokų, kurios labai praktiškos. Pratimai yra atidžiai išbandyti. Jie išdėstyti taip, kad nuo pat pradžių pastebėsite pažangą, o tai jus paskatins. Jie atskleidžia būdus, kaip galite padėti sau. Tiesiog panaudokite savo glūdinčias galias, ir tai bus jūsų.

Manau, svarbu suprasti, kaip susikaupimas gali paveikti žmogaus santykį su pasauliu, mylimais žmonėmis, o svarbiausia – su pačiu savimi.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku