8 612 56150
  • Dviejų pasaulių susiliejimas

Dviejų pasaulių susiliejimas

ISBN:
9786094691669
Formatas:
21,5 x 15,5 x 2,4
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2024
Puslapių skaičius:
352
Viršeliai:
Minkštas su atvartais
Leidėjas:
Violeta Petraitienė
Autorius:
Violeta Petraitienė
Kaina: 17.65€
Kiekis:


    „Dviejų pasaulių susiliejimas“ – nauja Violetos Petraitienės knyga, gimusi iš noro pasidalyti su skaitytojais savo išgyvenimais, patyrimais, kurie lydėjo ir tebelydi bendradarbiavimą su subtiliuoju pasauliu. Unikalias asmenines patirtis papildo tekstai, padiktuoti aukštesnės sąmonės arba dvasinių, aukštųjų dimensijų būtybių. Naująja savo knyga Violeta siekia parodyti, kad nematomas pasaulis išties egzistuoja, jis sinergiškai veikia su materialiuoju ir padeda mums kurti gyvenimą, kokio trokštame, kokio esame nusipelnę.

„Dviejų pasaulių susiliejimas“ – knyga, kuri keičia sąmonę, padeda jai greičiau augti ir leidžia pažvelgti į žmogaus būtį visiškai kitomis akimis.

Violeta Petraitienė – knygų serijų „Savęs ir Visatos pažinimo link“ ir „7 sąmonės augimo ciklai“ autorė, lektorė, daugiau nei penkiolika metų užrašo žinias, gautas per sąmonės kanalą iš subtiliojo pasaulio. Dvasios Mokytojai, Pakylėtieji Valdovai ir kitos išmintingos kosminės sąmonės žmonėms perduoda esmines gyvenimo tiesas, gausybę žinių apie pasaulio sandarą, dvasinę evoliuciją, sąmonės raidą.

***

Gyvenimas Žemėje tėra trumpa akimirka, todėl džiaukitės kiekviena sekunde, kiekviena galimybe išjausti ir patirti šį pasaulį. Išjausti, kaip galite mylėti, mąstyti, kaip galite veikti. Stiprinkite santykius su savimi, su artimais žmonėmis ir su Kūrėju. Ypač svarbu atkurti ryšį su savo vidiniu pasauliu, nes būtent jame atsiveria visos žinios. Vidiniame pasaulyje galite pažinti Didžiąją Visatą, suvokti jos dėsnius. Suderinę protą ir širdį galite rasti savo tikrąjį Aš. Ne apsimestinį, ne apipančiotą egoistiniais siekiais, bet tą paprastą, tikrąjį Aš, apgaubtą dieviškąja energija, subtiliojo pasaulio būtybių meile, šviesa ir tiesa.

Viešpats Maitrėja


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku