8 612 56150
  • Blogai yra gerai

Blogai yra gerai

ISBN:
9786090803783
Formatas:
21,5 x 15 x 1,5
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2024
Puslapių skaičius:
160
Viršeliai:
Minkštas su atvartais
Leidėjas:
Aurima Dilienė
Autorius:
Aurima Dilienė
Kaina: 15.99€
Kiekis:


  Šios modernios pasakos yra kupinos išminties, žadina vaizduotę, trina ribas tarp sąmonės ir pasąmonės. Jos perteikia mintį simboliais, metaforomis, ir ši subtili kalba leidžia skleistis mūsų kūrybinėms galioms, pajusti jų prasmes, interpretuoti jas asmeniškai. Ir... staigmena! Po kiekvienos pasakos dar randame autorės, rašytojos ir gydytojos reziumė. Tikras lobynas!

 

-         -  Edita Rakauskaitė, dailininkė tapytoja, knygos iliustratorė 

 

Neįtikėtina, kaip nedidelėje knygoje gali tilpti keleri metai psichoterapijos. Dažnai saviugdos knygose yra daug teksto, bet mažai esmės. Aurimos knyga – visiška priešingybė. Knygoje nedaug teksto, bet žodžiai yra svarbūs, tikslūs ir esminiai. Tai mūsų gyvenimų ekstraktas, kuriame kiekvienas lengvai atpažinsime save.

 Aurima aprašo psichoterapeutams žinomus, bet mūsų dažnai nesuvoktus veikimo mechanizmus, o informaciją pateikia taip lengvai, suprantamai ir įtraukiančiai, kad pradėjus skaityti sunku padėti knygą.

 Tai knyga jums apie jus, kad geriau save pažintumėte, Žemėlapis, leidžiantis išplėsti požiūrį, pamatyti platesnį kontekstą ir augimo kryptį.

Rekomenduoju skaityti visiems: mamoms, tėčiams, dukroms ir sūnums, vadovams ir specialistams, psichologams ir besidomintiems žmogaus vidiniu pasauliu.

 

-          -  Sonata Aaltonen, Tarptautinės koučingo federacijos akredituota koučingo specialistė

 

Galima sakyti, kad pasakos yra mūsų DNR. Neuromokslininkas Paulas Zakas atrado, jog mums girdint pasakojimą, turintį aiškią struktūrą – pradžią, dėstymą ir pabaigą, smegenys skatina išsiskirti kortizolį ir oksitociną. Šie hormonai padeda mums kurti žmogiškuosius ryšius bei įprasminti savo buvimą. Ši Aurimos Dilienės knyga yra pasakiškas terapinis kiekvieno suaugusiojo draugas.

 

-           - Skaitytoja Rasa

 

 

Aurima Dilienė – visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas knygų „Laiškai iš Bordo“ ir „Šeima – komandinis žaidimas“ autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir vaikais – gyvena bei dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą – žaidimą „Septyni santykių dėsniai“.Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku