8 612 56150
  • Vienu smūgiu

Vienu smūgiu

ISBN:
9786094520198
Formatas:
15x21x1
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2013
Puslapių skaičius:
99
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Nomeda Alijauskienė
Autorius:
Nomeda Alijauskienė
Kaina: 4.30€
Prekės šiuo metu neturime

Ši knygelė parengta pagal atnaujintas Bendrąsias programas. Čia Jūs rasite suglaudintą literatūros kurso medžiagą apie literatūros epochas, autorius, kūrinius. Pradedant pateikiama šiek tiek žinių apie Antikos kultūrą, nes jų reikės skaitant ir vėlesnių epochų autorių kūrinius. Senosios lietuvių literatūros autorių kūryba nagrinėjama išskiriant svarbiausias temas, problemas, idėjas, motyvus. Tai padės Jums suprasti tų kūrinių prasmę, vertybes ir reikšmę mūsų tautos kultūrai.

Nuo XVIII a. rašytojų kūriniai yra sugrupuoti pagal temas. Taip pat išskirta pagrindinės problemos, idėjos, motyvai. Toks skirstymas leis Jums pamatyti pagrindines lietuvių tautos vertybes, suvokti tautinę pasaulėvoką ir pasaulėžiūrą. Antra vertus, tai padės atsirinkti autorius, kūrinius, temas rašomam rašiniui.

Medžiaga pateikiama glaustai, schemiškai, todėl galėsite sutaupyti laiko.

Knygelėje atradę pagrindinius akcentus, galėsite daugiau laiko skirti atidiajam kūrinių skaitymui. Tai yra svarbiausia veikla, norint išmokti literatūrinio mąstymo.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku