8 612 56150
  • Vidinis lobis

Vidinis lobis

ISBN:
9786094752278
Formatas:
25 x 22
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
44
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Živilė Buinevičiūtė
Autorius:
Živilė Buinevičiūtė
Kaina: 9.73€
Kiekis:

Laukinės gamtos apsuptyje stovėjo septyni mediniai nameliai. Jie švietė skirtingomis vaivorykštės spalvomis ir kiekvienas slėpė po spalvingą istoriją. Septyni - stebuklingas skaičius: savaitė turi septynias dienas, yra septyni muzikos garsai, septynios vaivorykštės spalvos ir tiek pat pasaulio stebuklų. Mergaitė vardu Ema visada norėjo paliesti vaivorykštę ir pajusti kiekvieną spalvą. Taigi šiuose nameliuose Ema susipažins su paslėptomis vertybėmis, atras būdų bei praktikų, kaip įveikti baimes, ir atsikratys slegiančių lyg akmuo jausmų. Ji gyvens gamtoje, suvoks jos gyvybės paslaptis. Kiekviename namelyje ras paruoštas užduotis, kurias įveikus laukia stebuklas.

Živilė Buinevičiūtė - tai siela, gimusi Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje metais. Pakrikštyta 1991 metų sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų, dieną. Živilės esybė kalba ne apie kovą, o apie vidinę laisvę, kuri yra varžoma mūsų įsitikinimų, įpročių, baimių ar primestų socialinių normų. Živilės kelias - meilės kelias. Jos siela pasirinko vaikus, jų harmoningos asmenybės vystymą. Kartu su meile, muzika, kūryba, lavinama vaizduote bei vertybėmis ji trokšta atverti vaikų unikalų vidinį pasaulį. Ji nori bendradarbiauti su tėvais ir padėti vaikams tikėti stebuklais.

Išreikšta kūryba - tai pomėgis, kuris atskleidžia vaiko unikalumą. Kiekviena siela turi atskirą pasaulį, pasirinktą likimą ir yra unikali, tad svarbu ją maitinti šviesa bei meile, nesipriešinti ir atsiduoti jūros bangai. Vidinis lobis - tai tuštuma, kai niekas neslegia tavo sielos, kai protas nekalba, o kvėpavimas yra gilus ir laisvas.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku