8 612 56150
  • Sėkmės universitetas

Sėkmės universitetas

ISBN:
9786098112115
Formatas:
24x16x3
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2013
Puslapių skaičius:
464
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
-
Autorius:
OG MANDINO
Kaina: 7.53€
Prekės šiuo metu neturime

    Žmonės turi žinoti, kur eina, antraip jie nenueis niekur. Lengva plaukti pasroviui. Būna, darbe žmonės nuobodžiauja, o susidomėjimą jiems sukelia tik atlyginimo kvitelis. Jie neturi tikslo. Susidūrę su kliūtimi jie pasitraukia. Kiekvieną situaciją reikia išnaudoti maksmaliai. Kelyje į tikslą tada jiems kliūčių nelieka. Tokie žmonės žino, ko nori, jie visad pasirengę nužingsniuoti papildomą mylią.

 

   Augustas (Ogas) Mandinas gimė Italijoje 1912 metais, vėliau jo tėvai emigravo į Jungtines Valstijas. Ten Ogas Mandinas baigė vidurinę mokyklą ir planavo studijuoti žurnalistiką, tačiau prasidėjo Antrasis pasaulinis karas...Jis įstojo į Karinių oro pajėgų pilotų gretas ir išvyko į Europą. Karo metais jis atliko trisdešimt kovinių skrydžių į Vokietiją.

 

   Didžioji Ogo Mandino svajonė buvo literatūra. Ją jam dar vaikystėje įkvėpė motina. Tačiau kol tapo garsiu rašytoju, jis nuėjo ilgą ir kupiną sunkių išbandymų kelią: iširo jo pirmoji santuoka, jis neteko darbo, klajojo po Ameriką besiversdamas atsitiktiniais užsiėmimais, kad tik užtektų pinigų maistui, jį netgi buvo užvaldžiusi savižudybės idėja... Tačiau laimi tie, kurie stengiasi. Ogas Mandinas rado jėgų atsitiesti.

 

   1968 metais jis parašė nedidelės apimties knygelę Didžiausias pasaulio prekeivis. Parašyta originaliu stiliumi, knyga greitai pelnė neregėtą populiarumą, ji šiandien visiškai pelnytai laikoma sėkmės meno klasika.

 

   Sėkmės universitetas – tai penkiasdešimt trumpų sėkmės pamokų, kurias Ogas Mandinas parinko ir siūlo savo skaitytojams. Pamokų autoriai – garsiausi Amerikos bei kitų šalių rašytojai, verslininkai, mokslininkai. Jie dalijasi savo sėkmės paslaptimis ir linki, kad išsipildytų visos jūsų svajonės.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku