8 612 56150
  • Be pavojų

Be pavojų

ISBN:
9789955599975
Formatas:
15x21,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
210
Puslapių skaičius:
310
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Mijalba
Autorius:
Zariana ir Nina Nekrasovos
Kaina: 7.26€
Kiekis:

Mes negalime visko numatyti, negalime atitverti vaiko nuo bet kurio pavojaus. Tačiau visi tėveliai gali įskiepyti vaikams saugumo įgūdžius nuo pat mažens- pasinaudodami pasakomis, žaidimais, pasišnekėdami tarsi tarp kitko, pakomentuodami filmus ir gyvenimiškas situacijas. Turime mokyti vaiką praktiškų saugumo įgūdžių- teorija čia nepadės. Ir įtvirtinti tuos įgūdžius reikia namuose, lauke, mokykloje, ekstremaliose situacijose. O dar svarbiau sukurti vaikams dvasinį saugumą, kuris yra geriausia apsauga pasaulyje.

Šiuolaikinis pasaulis, deja, nėra nepavojingas. Kuo gi pasikliauti tėveliams, išleidžiantiems vaiką į mokyklą, sporto sekciją ar pas draugus? Autorės yra įsitikinusios: pasikliauti turime tik pačiais vaikais, juk mes negalime visą laiką būti šalia. Tačiau mes galime padaryti taip, kad vaikas širdyje jaustūsi saugus, įdiegdami jam vidinio saugumo įgūdžius ir juos vystydami. Knygoje vaizdingai rašoma, kaip įveikti mokykloje patiriamus stresus, ką priešpastatyti blogiems draugeliams (apie seksą, ekstremalias pramogas ir narkotikus čia taip pat rašoma).

O kad knyga netaptų dar dviem nuobodžiom pamokom, autorės į jas pridėjo daug žaidimų, testų ir idėjų vaikams ir tėveliams.

Visa, kas svarbu, gali būti ir įdomu!

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku