8 612 56150
  • Šalin ramentus ir metalinius sąnarius! Nugaros ir sąnarių atnaujinimas

Šalin ramentus ir metalinius sąnarius! Nugaros ir sąnarių atnaujinimas

ISBN:
9789984868363
Formatas:
17x12.1x0.7
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2012
Puslapių skaičius:
136
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
-
Autorius:
Ilzė Jansonė
Kaina: 3.40€
Kiekis:

Nežalokime savo sąnarių ir stuburų!

Klubų sąnarius, kelių girneles ir stuburo diskus gali atnaujinti kiekvienas žmogus pats savo jėgomis. Kaulus ir kremzles sąnariuose ir stubure galima atstatyti kompleksinėmis priemonėmis ir metodais. Panaudojant kažką atskirai po vieną ar tam tikslui dirbtinai sukurtą priemonę dar niekam nepasisekė atnaujinti kaulų, nors žmonės norėtų eiti lengviausiu keliu. Bet tokio paprasčiausiai nėra. Su nuskausminamaisiais vaistais ir neorganinių kalkių tabletėmis dar niekas nieko neatnaujino. Nuskausminamąsias priemones galima vartoti lygiagrečiai vykdant sveikatingumo programą, kad žmogus būtų pajėgus judėti ir veikti. Pagal mano sistemą yra atstatyti ne tik suirę diskai ir visiškai sudilę klubų sąnariai bei kelių girnelės, kai kaulas į kaulą trinasi. Tačiau reikia įsidėmėti, kad tai reikalauja darbo. Tie pacientai, kurie dirbo laikydamiesi šios sistemos, liko patenkinti rezultatais. To linkiu ir visiems kitiems.

Neklausykite melagingos informacijos, kad su metais sąnariai sudyla. Jokios tautos atstovams ir jokiems gyvūnams pasaulyje nesudyla sąnariai. Tą patvirtina ir iškasenos. Mūsų kaulus ir sąnarius suardo actas, kuris susidaro iš cukraus, pikliavotų miltų ir marinuotų agurkėlių.

Ilzė Jansonė


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku