8 612 56150
  • PASAULIO PABAIGOS PRANAŠYSTĖS

PASAULIO PABAIGOS PRANAŠYSTĖS

ISBN:
9786094841217
Formatas:
17 x 12
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2020
Puslapių skaičius:
368
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Obuolys
Autorius:
-
Kaina: 11.96€ 13.00€
Kiekis:

ensacingi ateities spėjimai, kurie išsipildė, pasiekę mus iš amžių glūdumos, ir šokiruojanti ateitis, kuri laukia netrukus... Ar prasidėjo Apokalipsė ir dabar yra paskutiniųjų laikų pradžia? Paskutinio teismo diena išauš visai netrukus? Ar didieji pasaulio pranašai nuspėjo įvykius, su kuriais susiduriame šiandien? Kas mūsų dar laukia netolimoje ateityje? Ko laukti šiais neramiais laikais – skaitykite išsamioje didelės apimties knygoje kietais viršeliais „PASAULIO PABAIGOS PRANAŠYSTĖS SLAPTUOSIUOSE ŽMONIJOS TEKSTUOSE“.

Ankstesnės pranašystės, kurios išsipildė: Tarybų Sąjungos žlugimas, Černobylio katastrofa, Stalino mirties data, povandeninio laivo Kurskas tragedija, rugsėjo 11-osios teroro aktas, princesės Dianos mirtis...

Kai kurie pranašai 2020-iesiems žadėjo (jų tikslumas priverčia krūptelėti):

  • Katastrofiška didelio masto epidemijos, kuri atims daugybę gyvybių, pradžia... Viso pasaulio mokslininkai stengsis išgydyti baisią ligą.
  • Bus pasikėsinta į Rusijos prezidento Vladimiro Putino gyvybę.
  • JAV prezidentas Donaldas Trumpas susirgs mįslinga liga, dėl kurios apkurs ir patirs smegenų traumą...

Netolimoje ateityje:

  • Europos laukia islamo ekstremistų invazija.
  • Europos žemynas sulauks cheminių puolimų, žlugs Europos ekonomika ir galimai ateis šio žemyno egzistencijos pabaiga.
  • Mokslininkai padarys neįtikėtiną atradimą medicinos srityje. Bus išrastas būdas kaip prailginti gyvenimą ir net užkirsti kelią mirčiai.

Ir dar daug įdomybių...

Vieni ateities pranašavimą laiko piktųjų dvasių apsėdimu, kiti – šventosios dvasios apsireiškimu.

Bet niekas neabejoja, kad pranašai siųsti į žemę ne be reikalo, o jų misija – perspėti žmoniją, parašyti „ateities istoriją".


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku