8 612 56150
  • Negesk, žiburėli, negesk...

Negesk, žiburėli, negesk...

ISBN:
9786098219074
Formatas:
20,5 x 14,9
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
143
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Žuvėdra
Autorius:
Stasys Lipskis
Kaina: 7.10€
Kiekis:

Literatūros archyvuose ieškodamas man reikalingų duomenų, aš sukaupiau nemažai įdomiausių faktų apie paskutines reliame pasaulyje praleistas dienas. Tikiuosi, kad skaitytoją gali sudominti pasakojimai apie paskutines menininkų ar visuomenės veikėjų gyvenimo akimirkas. Tad siūlau susipažinti su mano atrastais faktais, prisiminti iškilių Lietuvos ar pasaulio žmonių atsisveikinimą su realiuoju, jų garbingai pragyventu amžiumi.

Šios knygos herojai – rašytojai Vincas Mykolaitis – Putinas, Petras Vaičiūnas, Juozas Kralikauskas, Eugenijus Matuzevičius, Jonas Strielkūnas, Viktoras Alekna, filosofai Antanas Maceina ir Stasys Šalkauskis, įžymi lietuvių baleto artistė ir pedagogė Aliodija Ruzgaitė, literatūros tyrinėtojas Vytautas Kubilius, buvęs pirmininkas Lietuvos banko valdytojas ir lietuviško lito įkūrėjas Vladas Jurgutis, pasaulinio garso italų kino režisierius Mikelandželas Antonioni.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku