8 612 56150
  • Menas nugalėti

Menas nugalėti

ISBN:
9789955599432
Formatas:
-
Kalba:
-
Metai:
-
Puslapių skaičius:
-
Viršeliai:
-
Leidėjas:
-
Autorius:
G. Terleckaja, S. Terleckis
Kaina: 3.16€
Prekės šiuo metu neturime

Kaipgi išmokti mąstymo širdimi? Kaip tapti laimingam ir protingam? Kaip išsivaduoti iš vidinių prieštaravimų ir pasiekti harmonijos, pasidaryti vientisam?

Kaip mitai ir legendos padėjo pamatus atsirasti ir vystytis folklorui, literatūrai ir menui, taip prilyginimai padėjo pamatus visuomenės dvasinėms ir dorovinėms nuostatoms. Šios itin išmintingos istorijos turi nuostabią galią atverti žmogaus širdį. Nelyginant per amžius nušlifuoti perlai jos iš vienos civilizacijos buvo perduodamos kitai civilizacijai ir taip pasidarė universalia dvasinės tautų bendrystės kalba.

Išvystę savitą metodą- perteikti žinias per palyginimus, autoriai stengėsi svarbiausius žmonijos pasiekimus psichologijos ir filosofijos srityse išdėstyti paprastai ir populiariai.

Ši knyga susilaukė teigiamo įvertinimo iš bendro lavinimo ir humanitarinių mokyklų mokytojų, iš psichologų, iš žmonių su fizine negalia draugijų, iš komitetų nepilnamečių reikalams ir kitokių įstaigų.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku