8 612 56150
  • Kur stoti 2015 m.

Kur stoti 2015 m.

ISBN:
9786098013344
Formatas:
29x20x1
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2015
Puslapių skaičius:
304
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Leidybos studija
Autorius:
-
Kaina: 3.47€
Kiekis:

Tai naujausia šių metų informacija, pirmiausia skirta abiturientams, ir būtent tuo metu, kai labiausiai reikia: besibaigiant mokslams mokykloje, kai belieka išlaikyti brandos egzaminus, ir dar lieka laiko pagalvoti ir vykusiai pasirinkti būsimąsias studijas. Arba apmąstyti, ar teisingai pasirinkai, ar įvertinus egzaminus, logiška tikėtis įstoti, pasiskaičiuoti konkursinius balus, pasiruošti atsarginį planą ir išsirinkti bent keletą specialybių, į kurias norėtum stoti, šalia svarbiausio pasirinkimo.

Žurnale rasi atsakymus į klausimus: ką pasirinkti – universitetą ar kolegiją? Aukštąją ar profesinę mokyklą? Kokią specialybę? Kiek kainuos studijos? Ar galima gauti finansavimą studijoms? Žurnale rasi informaciją apie visus universitetus, visas kolegijas, visas profesines mokyklas.
Be abejo, svarbu ir kitkas: kaip atrodo tavo konkursiniai balai, palyginti su priimtųjų praėjusiais metais surinktais balais? Kokie buvo pakviestųjų studijuoti po pernykščio Bendrojo priėmimo pirmojo – pagrindinio ir svarbiausio – etapo konkursiniai balai? Koks balas buvo pirmojo kviečiamojo – daugiausiai surinkęs, ir su kokiu prasčiausiu balu dar buvo priimama į atskiras studijų programas? Visa tai rasi tik žurnale „Kur stoti 2015“.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku