8 612 56150
  • Kas  yra  kas  Lietuvoje  2018.  Šimtmečio leidimas

Kas yra kas Lietuvoje 2018. Šimtmečio leidimas

ISBN:
9786098013450
Formatas:
30 x 21,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
1348
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Leidybos studija
Autorius:
-
Kaina: 64.90€
Kiekis:

„Kas yra kas Lietuvoje 2018. Šimtmečio leidimas“ – biografinis žinynas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Jame detaliai pristatyta šiandieninės Lietuvos valstybės sąrangą – 11 svarbiausių visuomenės gyvenimo sričių, 5000 įtakingiausių ir savo srityse daugiausia pasiekusių Lietuvos žmonių biografijų, 500 reikšmingiausių institucijų ir 1500 didžiausių verslo įmonių. 

 „Žinyno šimtmečio leidime siekėme parodyti, kaip šiandien funkcionuoja Lietuvos valstybė – kokie šiandien yra pagrindiniai Lietuvą kuriantys žmonės, įmonės, institucijos, - teigia Linas Pupelis, žinyno leidėjas. – Skaitydami šių žmonių biografijas galime susidaryti vaizdą, nuomonę apie juos, suprasti, kaip jie tapo tokiais, kokie yra dabar – tai informacija apie jų šeimą, mokslus, visuomeninę veiklą, kokius darbus dirbo, ką sukūrė, už ką buvo atsakingi. Kuo rūpinasi ir ką kuria dabar. Reikšmingiausi viso gyvenimo darbai ir idėjos“. 

Plačiausiai 2018 m. žinyne atstovaujamos sritys – kultūra ir verslas. Kiekvienos šios srities atstovų į žinyną pateko dvigubai daugiau nei įtraukta valdžios ir savivaldos žmonių.

50 autorių kolektyvas didelės apimties žinyną rengė beveik 2 metus. Žinyno apimtis - 1348 psl. Apie 900 psl. biografijų, 400 psl. - Lietuvos valstybės sąranga ir svarbiausias institucijas bei didžiausias įmones pristatantys straipsniai. Tiražas - 2500 egz.

Metų pabaigoje žinyne publikuotos biografijos ir straipsniai bus prieinami ir internete - portale „Kasyrakas.lt“. Čia kasdien bus sudaryta galimybė perskaityti nustatytą informacijos kiekį.

Žinynas „Kas yra kas Lietuvoje“ leidžiamas nuo 1995 m. Išleista virš 10 periodinių žinynų, daugiau nei 20 regioninių žinynų (serija „Kraštiečiai“ ir kt.), specializuoti žinynai („Švietimas ir studijos“, „Medicina“, „Verslas“, „Moterys“). 2014 m. žinyno leidimą iš kitų leidėjų perėmė UAB „Leidybos studija“ (leidykla įkurta 1999 m., šalia biografinio žinyno jau daugiau nei dešimtmetį leidžia žurnalą „Investuok“, knygas apie investavimą, leidinius švietimui). 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku