8 612 56150
  • Kaip PELĖDA DRŪLIJA kantrybės ieškojo

Kaip PELĖDA DRŪLIJA kantrybės ieškojo

ISBN:
9786094755873
Formatas:
21 x 23 x1
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2020
Puslapių skaičius:
77
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Inga Narijauskienė
Autorius:
Inga Narijauskienė
Kaina: 16.00€
Kiekis:


     Antroje knygoje rasite tris naujas terapines pasakas apie pelėdą Drūliją ir sužinosite:

 

* Kaip Drūlija kantrybės ieškojo;

 * Kas įvyko, kai ji susitiko Šmikį;

 * Ar Drūlijai pavyko pradžiuginti savo draugus.

 Knygos pradžioje yra trumpas autorės laiškas su keliais paprastais, bet vertingais metodiniais pasiūlymais.

 Na, o knygos gale – dviejų psichologių įžvalgos apie Drūlijos pasakas, patarimai ir pastebėjimai terapinių pasakų skaitytojams.

  

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai pagal specialią metodiką sukurtos smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

 Tokių pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, skatinti mąstymą, plėsti žodyną, lavinti atmintį, puoselėti kūrybiškumą. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo  ir klausytojo.

  Štai trumpos citatos iš antrai knygai skirtų psichologių komentarų:

 Ramunė Narkevičiūtė Jarista, mama bei vaikų psichologė: “Ši knyga – puiki priemonė, padedanti vaikams mokytis kažko naujo be didelių pastangų, tiesiog skaitant ir mėgaujantis šiuo procesu, tarsi žaidžiant. Pelėda Drūlija yra kažkas paprasto apie labai nepaprastus dalykus!”

Daiva Žukauskienė, geštalto terapeutė, psichikos sveikatos specialistė, rašytoja, pedagogė: “Ši knyga turtinga išsamiu, lėtu pasaulio aprašymu; nuoseklus svarbių minčių pakartojimas giliai įtvirtina žmogiškąsias vertybes, tokias, kaip meilė, atkaklumas, nuoširdumas. Ji skatina vaikus smalsauti, domėtis ne tik „kodėl“, bet ir „kaip“ viskas vyksta šiame pasaulyje, o tai – raktas į savęs ir kitų pažinimą. Rekomenduoju šią terapinių pasakų knygą ir kaip mama, ir kaip specialistė.”Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku