8 612 56150
  • Ką daryti, kai pavydi

Ką daryti, kai pavydi

ISBN:
9786094380228
Formatas:
27,9 x 20,4
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
96
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Psichologija tau
Autorius:
dr. Jacqueline B. Toner, dr. Claire A. B. Freeland
Kaina: 6.99€
Kiekis:

Jei pažvelgtum pro žiūronus tarsi piratas, horizonte pamatytum daug nuostabių dalykų. Gali jų trokšti ir pykti, kad lobiai tolimi ir nepasiekiami. Tačiau, žiūrėdamas į tolį ir pavydėdamas kitiems, nepastebėsi daug gražių dalykų, kurie yra arti tavęs. To, ką jau turi ir kuo gali džiaugtis bei didžiuotis.

Visi vaikai susiduria su pavydo ir konkurencijos jausmu, tačiau ne visiems sekasi jį įveikti. Pavydas itin dažnas tarp brolių ir seserų, kai jaunesniems vaikams tėvai skiria daugiau laiko ir dėmesio. Vienas iš vaikų jaučiasi nuskriaustas, jis pradeda mažiau pasitikėti savimi, kenčia tarpusavio santykiai.

Garsių JAV psichoterapeutų knyga „Ką daryti, kai pavydi“ – nepamainoma pagalba mažiesiems, kuriems pavydo jausmas trukdo mėgautis gyvenimu. Joje pateikiami pavydo valdymo būdai, pagrįsti kognityvinės bihevioristinės terapijos principais, tačiau aprašyti itin paprastai ir žaismingai, pateikiant smagių užduotėlių, pavyzdžių ir iliustracijų.

Perskaitęs šią knygą, vaikas išmoks:

·         atpažinti pavydą sukeliančias situacijas ir mintis;

·         pakeisti pavydą keliančias mintis naudingesnėmis;

·         įvairių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti;

·         labiau pasitikėti savimi;

·         jausti dėkingumą už tai, ką turi.

Knyga itin palankiai įvertinta psichologų bendruomenės ir pelnė „Mamų pasirinkimo“ aukso medalį.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku