8 612 56150
  • Gyvenimo ratai

Gyvenimo ratai

ISBN:
9789955958550
Formatas:
22,5 x 15
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2020
Puslapių skaičius:
400
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
-
Autorius:
Anodea Judith
Kaina: 10.00€
Kiekis:

Knyga „Gyvenimo ratai“ pasakoja apie čakrų įtaką mūsų sveikatai, galiai bei teikia patarimus apie tai, kaip praplėsti dvasinį sąmoningumą.

Tai praktinis vadovas apie tai, kas paprastai laikoma labai dvasiniu dalyku. Kadangi dvasiniai dalykai taip dažnai yra laikomi nepraktiškais ar sunkiai pasiekiamais, šioje knygoje į dvasinę sritį yra žvelgiama kitaip ir yra nagrinėjama kaip giliai ji yra įsirėžusi į mūsų kasdienį gyvenimą. Žmonės tik tada supras ir įvertins savo dvasinę prigimtį, kai pamatys, kad verta ir praktiška tai daryti.

Čia aprašyti fiziniai pratimai, poetiškos meditacijos bei vizualizacijos jums padės:

  • „įžeminti” ir centruoti jūsų energiją,
  • atidaryti, uždaryti bei subalansuoti jūsų seksualinę energiją,
  • sustiprinti asmenines galias ir energiją,
  • atverti širdį meilei ir atjautai,
  • naudotis garsais sąmonei atverti,
  • vystyti intuiciją,
  • plėsti sąmoningumą.

Kūnas yra sąmonės transporto priemonė. Čakros – tai gyvenimo ratai, varantys šią mašiną per gyvenimo išbandymus, vargus ir pokyčius. Norint, kad mašina gerai tarnautų, reikia turėti naudojimosi ja instrukciją, taip pat ir žemėlapį. Šis žemėlapis, kaip ir įprasti žemėlapiai, neparodys jums, kur reikia eiti, tačiau padės jums neišklysti iš kelio. Jo paskirtis – septynių archetipinių lygmenų, taip smarkiai veikiančių mūsų gyvenimus, suderinimas.

Visos septynios čakros kartu sukuria visybę, sujungiančią kūną, protą ir sielą. Išlaisvindamos mūsų sielą ir leisdamos mūsų svajonėms išsipildyti, čakros tarsi ratai veža mus per gyvenimą.Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku