8 612 56150
  • Gyvenimo dėsniai

Gyvenimo dėsniai

ISBN:
9789955678496
Formatas:
18x26
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2010
Puslapių skaičius:
400
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Luceo
Autorius:
John Marks Templeton
Kaina: 13.00€
Kiekis:

Šios knygos autorius Džonas Marksas Templetonas, vienas turtingiausių pasaulio žmonių, didžiulės verslo imperijos įkūrėjas, su skaitytojais dalijasi savo kilniomis idėjomis ir didžiule gyvenimo patirtimi. Tai vienas nuostabiausių, labiausiai įkvepiančių praėjusio amžiaus literatūros kūrinių. Šią knygą galima skaityti kaip ir kiekvieną kitą panašų kūrinį, tačiau "Gyvenimo dėsniai" prilygsta akademinių studijų programai: knyga suskirstyta į 40 skyrių- tai atitinka 40 mokslo metų savaičių. Autorius aprašo du šimtus svarbiausių gyvenimo dėsnių, kurie egzistuoja nuo pat civilizacijos aušros, iliustruoja juos gyvenimiškais pavyzdžiais ir Biblijos ar įžymių žmonių (Konfucijaus, Senekos, R. W. Emersono, B. Franklino, O. Mandino bei kitų ) citatomis. Tačiau tikroji knygos šerdis, jos pagrindas, yra paties autoriaus moraliniai ieškojimai ir nuoširdus noras padėti žmonėms. Beje, čia verta paminėti, kad jo įsteigtas Templetono fondas kasmet skiria dideles pinigines premijas (sumos didesnės nei Nobelio premija) už "žmogaus dvasingumo tyrinėjimus".

Neklauskite, ko norite iš gyvenimo- verčiau pasidomėkite, ko gyvenimas nori iš Jūsų. O kai tai atiduosite, į Jus pradės tekėti didysis gerovės srautas!


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku