8 612 56150
  • STEVE JOBS: pažinkite genijų

STEVE JOBS: pažinkite genijų

ISBN:
9786094038167
Formatas:
24x18x4
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2015
Puslapių skaičius:
592
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
OBUOLYS
Autorius:
Walter Isaacson
Kaina: 17.99€
Prekės šiuo metu neturime
Ko gero, kiekvienas, su juo susidūręs, turi savo nuomonę, nes visiems jis palikdavo neišdylantį įspūdį. Perfekcionistas, nuolat ieškojęs tobulų daiktų ir pats juos gaminęs. Genijus, sugebėjęs atspėti žmonių norus ir pats kūręs ateitį. Tironas kartu dirbantiems, išspausdavęs daugiau, negu žmogus gali. Karštakošis, galintis atleisti žmogų tiesiog lifte, jeigu nepatiko atsakymas. Mylintis vyras ir tėvas, nors nesantuokinę dukterį pripažino tik tada, kai jam buvo naudinga. Drąsus žmogus, niekada nesinaudojęs apsaugininkų paslaugomis, nors garsėjo kaip kelių didžiulių kompanijų vadovas ir savininkas. Nuostabus protas, nesugebėjęs įvertinti, kiek jo įsitikinimai kertasi su medikų rekomendacijomis, ir pačiame jėgų žydėjime miręs nuo pagydomos ligos, nors galėjo sau leisti geriausią pasaulyje gydymą.
Vis dėlto jis liko gyvas savo nuveiktais darbais, visų pirma, nepranokstama kompanija Apple, kuri, nepaisant prognozių, taip ir nežlugo po jo mirties. Atvirkščiai, Steve’o Jobso surinkta komanda, jo įdiegta darbo etika, požiūris į darbuotojų atranką, gamybos procesus toliau sėkmingai veikia. Jo asmenybė, vadovavimo stilius ir gyvenimo nuostatos tebedomina viso pasaulio jaunus verslininkus, iš jo biografijos įkvėpimo semiasi pradedančiųjų įmonių kūrėjai, jo rinkodaros metodus analizuoja reklamos specialistai.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku