8 612 56150
  • Galia, laisvė, malonė

Galia, laisvė, malonė

ISBN:
9789955599449
Formatas:
-
Kalba:
-
Metai:
-
Puslapių skaičius:
-
Viršeliai:
-
Leidėjas:
-
Autorius:
Deepak Chopra
Kaina: 0.00€
Prekės šiuo metu neturime

Kūnas- kur kas daugiau nei gyvas organizmas. Kūnas yra sielos išraiška kosminės evoliucijos kelionėje, šventykla, kurioje mes stabtelėjome labai trumpai akimirkai. Te ši šventykla būna švari ir tyra. Įsiklausykite į savo kūno džiaugsmo ar net akstazės šūksnius. Jūs- privilegijuoti visatos vaikai, o kūnas dabar yra Jūsų priebėga. Laikas bėgs, gyvenimo karavanas sustos kitose vietose. O dabar Jūs keliaujate gijimo ir asmeninės transformacijos kelionę. Dabar laikas atlikti kvantinį kūrybiškumo šuolį.

Kaip galėtume pažinti bei suprasti save ir tiesiogiai prisiliesti prie didžiausių gyvenimo paslapčių? Ar toks supratimas patenkintų mūsų racionalaus proto keliamus reikalavimus, ar derėtų su tomis žiniomis apie visatą, kurias mums teikia šiuolaikinis mokslas ir kosmologija?

Viliuosi, kad skaitydami šią knygą Jūs atrasite tas tiesas, kurios iki šiol slypėjo giliai Jūsų širdyse. O jas atradę, patirsite didžią nuostabą, meilę ir nuolankumą. Kiekvieno mūsų esatis kantriai laukia, kol mes tapsime pasiruošę, o tada pakviečia žvilgtelėti į švytinčias egzistencijos paslaptis: kaip radosi visi daiktai, kaip jie buvo puoselėjami ir tobulinami. Regėdami šią paslaptį mes sveikstame patys ir gydome pasaulį.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku