8 612 56150
  • Baltosios MIRTIES nelaisvėje

Baltosios MIRTIES nelaisvėje

ISBN:
9789984868172
Formatas:
16.8x12x0.8
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2011
Puslapių skaičius:
152
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Ilzė Jansonė
Autorius:
Ilzė Jansonė
Kaina: 3.00€
Kiekis:

Kad būtų galima išgydyti bet kokį susirgimą ir kad būtų galima atstatyti bet kurį organą, reikia nutraukti jo žalojimą. Negalima likviduoti pasekmių, jei nėra pašalintos priežastys. Rafinuotas cukrus ir miltai daro žmogui didelę žalą- tiek fiziniam, tiek ir subtiliajam kūnui, ypatingai nuo to dabar kenčia vaikai, taip ardomas genofondas. Šiandieną sunku rasti žmogų, kurio kasa, stuburas, sąnariai nuo gimimo būtų sveiki. Didžiausia žala yra ta, kad cukrus organizme virsta alkoholiu ir actu, o baltieji milteliai- cukrumi ( reiškia vyksta tas pats ), o jie savo ruožtu ardo kasos ir kepenų ląsteles, kaulus ir kremzles. Jei kasa praranda ląsteles, prasideda jos disfunkcija, o dėl kasos disfunkcijos galima susirgti 150 ligų, ji sukelia psichinius sutrikimus, vaikų hiperaktyvumą, dėmesio deficitą ir agresiją, dėl ko dabar jaudinasi visuomenė. Vaikai permaitinami alkoholiu, o ne nugirdomi. Alkoholiko elgesys neadekvatus. Ar ir toliau auginsime vaikus alkoholikais, ar stengisimės išbristi iš to liūno?

Kaip išeiti iš to liūno? Mus gali išgelbėti tik žinios. O ši knygutė pateiks jas. Skaitykite ir smulkiau sužinosite apie iš cukraus susidariusią alkoholio ir acto žalą organizmui. Ir aš tikiu, kad bus mamų, kurios sužinojusios tiesą, apsaugos savo vaikus nuo šitos žalos. Suprantama, toms mamoms nebus lengva eiti prieš srovę ir išsiveržti iš tos bendros masės. Tai pareikalaus jėgų, ištvermės ir išminties. Ir laiminga ta mama, kuri tokiu atveju turi bendraminčių. Viso to aš Jums ir linkiu!

Autorė

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku