8 612 56150
  • Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis

Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis

ISBN:
9786098145045
Formatas:
148x210
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2014
Puslapių skaičius:
288
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Ramduva
Autorius:
Modesta Žukauskienė, Anželika Liauškaitė
Kaina: 10.50€
Kiekis:
"Slaptas sulieknėjusios merginos Dienoraštis" - neįprastu, šiuolaikišku ir originaliu stiliumi parašytas sveiko gyvenimo būdo vadovas, kuris skirtas tam, kad lieknėjimas ar naujų įpročių įsisavinimas skaitytojams taptų dar paprastesnis ir natūralesnis. Jame atvirai aprašyta Smiltės istorija skaitytojoms padės nenuobodžiauti ir įsijausti į kasdienybę, kuri kiekvienai pokyčių siekiančiai moteriai yra vis kitokia, tačiau tuo pačiu pilna panašių emocijų ir asmeninių išgyvenimų. Siekiant užsibrėžto tikslo svarbi yra ne tik drąsa ar tvirtas pasiryžimas keistis, bet taip pat žinios, kompetetingi patarimai bei, žinoma palaikymas. Jei Jums kartais pritrūksta to paskutinio lašelio vidinės motyvacijos ir entuziazmo, šis Dienoraštis yra skirtas užkrėsti Jus nuoširdžiu polėkiu nebeatidėlioti, tačiau atvirkščiai - padėti pagaliau sukurti savo išsvajotą asmeninį idealą ir atrasti moteriško žavesio paslaptį.
Knygos "Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis" negalima lyginti su jokia kita iki šiol išleista sveikos gyvensenos knyga ar juo labiau romanu. Smagus ir nuotaikingas Dienoraštis skirtas ne tik išmokyti pagrindinių sveikos gyvensenos principų, taisyklių ar patarimų, apie kuriuos jau galbūt teko girdėti iš kitų, knygoje taip pat ypač atvirai dalijamasi įspūdžiais ir emocijomis, kurias išgyvena šiuolaikinė moteris, ieškodama savo grožio ir laimės viduriuko. Šioje knygoje rasite ne tik Lietuvoje pripažintų profesionalų patarimų, bet tuo pačiu būsite suintriguoti istorija, kurią kartu parašė viena kitos niekada nemačiusios talentingos ir ambicingos šios knygos autorės. Pirmasis jų susitikimas įvyko per šio Dienoraščio pristatymą.

Modesta Žukauskienė-
mitybos ir svorio kontrolės konsultantė, savo patirtį bei žinias pritaikė suburdama profesionalią komandą ir įkurdama sveiko gyvenimo būdo konsultacijų ir svorio reguliavimo centrą "Aš mylių save".Sulaukusi puikių darbo rezultatų, Modesta šiuo metu privačiai konsultuoja klientus iš įvairiausių pasaulio šalių. Paskatinta daugybės puikių atsiliepimų, veikli ir tikslo siekianti moteris nusprendė išpildyti dar vieną savo svajonę ir įgyvendinti "Slapto sulieknėjusios merginos Dienoraščio" projektą.

Anželika Liauškaitė-2013 m. Lietuvoje sėkmingai debiutavo su savo pirmuoju romanu "Nukarūnuoti karaliai", taip pat laisvalaikiu rašo lietuviškam Fashion Magazine mados tinklaraščiui "Slaptą dienoraštį", skirtą šiuolaikinėms moterims ir miesto merginoms. Neprabėgus net metams nuo asmeninio debiuto, ji netikėtai išdrįso išbandyti visiškai kitokį literatūrinį žanrą ir, bendradarbiaudama su šio projekto iniciatore bei sumanytoja Modesta, sugalvojo skaitytojus pagaliau supažindinti su pašėlusia, šių dienų lietuvišką Bridžitą Džouns primenančia Smilte.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku