8 612 56150
  • Karma ir reinkarnacija: peržengti praeitį, permanyti ateitį

Karma ir reinkarnacija: peržengti praeitį, permanyti ateitį

ISBN:
9786098050370
Formatas:
110x180
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2012
Puslapių skaičius:
184
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Mijalba
Autorius:
Elizabeth Clare Prophet, Patricia R. Spadaro
Kaina: 0.00€
Prekės šiuo metu neturime

Žodis karma prasiskverbė į plačiuosius vandenis. Tačiau ne visiems suprantama, ką jis išties reiškia ir ką bendra ši karma turi su juo. Ši įžvalgų kupina knyga duos jums raktą, kuriuo naudodamiesi bent apytikriai permanysite, kokie praėjusių gyvenimų karminiai ryšiai sukūrė dabartinio jūsų gyvenimo aplinkybes.
Atskleisite, kaip geri ir blogi jūsų praėjusių gyvenimų veiksmai nulėmė šeimą, kurioje gimėte, kodėl kai kurie asmenys traukia jus nelyg magnetas, o kiti, regis, be jokios priežasties erzina. Sužinosite, kas yra grupinė karma, ką veikiame tarp gyvenimų ir ką apie karmą bei reinkarnaciją mums turi pasakyti didieji Rytų ir Vakarų šviesuoliai, tarp jų ir Jėzus. Pagaliau suprasite, kaip karminiai susidūrimai virsta nuostabiomis galimybėmis suteikti ateičiai norimą pavidalą.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku