8 612 56150
  • Charizmos mitas

Charizmos mitas

ISBN:
9786094380204
Formatas:
21 x 14,8
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2017
Puslapių skaičius:
263
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Žmogaus studijų centras
Autorius:
Olivia Fox Cabane
Kaina: 9.55€
Kiekis:

Ar kada teko patirti visišką pasitikėjimą savimi, jausmą, kad esate padėties šeimininkas? Kai kam nors padarėte neišdildomą įspūdį, o aplinkiniai aiktelėjo: „Tai bent!“? Kad ir kokia trumpa buvo ši akimirka, ją galite pakartoti, dar geriau – paversti šią būseną kasdienybe.

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad charizma yra įgimta ir skirta tik laimingiesiems. Olivia Fox Cabane,  tituluojama kaip autoritetingiausia charizmos srities ekspertė, laužo mitus, pateikdama mokslinių įrodymų, kad charizmatiškas gali būti kiekvienas iš mūsų. Charizmos išmokstama, jei tik tam dedama šiek tiek pastangų. Knyga parašyta itin lengvai, su gyvenimiškais pavyzdžiais ir pratimais, mokančiais labiau pasitikėti savimi, valdyti kūno kalbą, nuvyti nerimastingas, slegiančias mintis.

Charizma naudinga kiekvienam – politikui, vadovui ir studentui, siekiančiam sužavėti publiką savo pristatymu, ar vaikinui, užkalbinančiam merginą. Ji padės jums lengviau pasiekti tikslus, gyventi sėkmingiau ir džiaugsmingiau.

Olivia Fox Cabane skaitė paskaitas prestižiškiausiuose universitetuose, tokiuose kaip Harvardo, Jeilio, Stanfordo, Masačusetso technologijos institute (MIT) bei Jungtinių Tautų Organizacijoje. Ji yra nuolatinė geriausių pasaulio kompanijų sąrašo „Fortune 500“ konsultantė, mokanti vadovus elgtis įtaigiau, charizmatiškiau ir padedanti jiems keisti pasaulį. Šią autorę publikavo Forbes, The New York Times, Bussinessweek ir The Wall Street Journal, o jos knygos išverstos į 25 kalbas.

„Jūsų gyvenimas netrukus pasikeis. Laimingos kelionės.“ Olivia Fox Cabane

 

Rekomenduoja „Lietuvos taikomosios psichologijos asociacija“


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku