8 612 56150
  • AKTYVIOJI BEGALYBĖS PUSĖ. LAIKO RATAS

AKTYVIOJI BEGALYBĖS PUSĖ. LAIKO RATAS

ISBN:
9786098112412
Formatas:
21x15x2
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2015
Puslapių skaičius:
304
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
-
Autorius:
Carlos Castaneda
Kaina: 8.90€
Prekės šiuo metu neturime
Į šią knygą sudėti du Karloso Kastanedos ( Carlos Castaneda) kūriniai: Aktyvioji begalybės pusė ir Laiko ratas. Tai yrat arsi vainikas, kuris puošia ir drauge apibendrina visą šio nepaprasto autoriaus kūrybą ir paslaptingą gyvenimo kelią.
Aktyvioji begalybės pusė, galima sakyti, yra Karloso Kastanedos autobiografija. Į šią knygą autorius sudėjo svarbiausius savo gyvenimo epizodus, kurie lėmė jo tolesnį kelią. Kaip sako Kastanedos mokytojas don Chuanas, tai yra " įsimintiniausių gyvenimo įvykių kolekcija". Tą kolekciją sudaro K. Kastanedos pasakojimai apie vaikystę, apie studijas, apie mylimas moteris, apie pažintį su savo mokytoju ir apie jo pamokas. Pasak don Chuano, tokie prisiminimai padeda mokiniui įžengti į būties sritįm kurią magai vadina aktyviąja begalybės puse.

Laiko ratas yra nepaprastai galinga jėga, ji persmelkia visą kario gyvenimą, netgi išsiplečia už kario būties ribų. Tas pat pasakytina apie šioje knygoje surinktų citatų galia. Jos atrodo tarsi susuktos į vientisą ritę vijos, taigi yra visai savarankiškas darinys. Tokia ritė, kaip kad aiškina magai, yra laiko ratas.
Veikiant laiko ratui, šios knygos tikslai, kai ją kūriau, pasikeitė, nutolo nuo pirminio plano. Citatos įgavo savą jėgą, jos privertė mane vėl išgyventi tą dvasią, kurią jutau, kai jos man buvo perteiktos. Tą dvasią galiu apibrėžti žodžiais glaustumas ir tiesumas.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku