8 612 56150
  • Žmogiškumo vardu

Žmogiškumo vardu

ISBN:
9786094221569
Formatas:
15 x 21
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
206
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Mantas Varaška
Autorius:
Mantas Varaška
Kaina: 9.50€
Kiekis:

    Apie   Žmogiškumą   kalbame   nuolat.   Šios   vertybės   ieškome   savyje,   šeimoje,   kaimynystėje,bendruomenėje,   teisme,   mokykloje,  valstybėje  ir   visame   pasaulyje.   Drauge   pripažįstame,   jogŽmogiškumas,   nepaisant   kartų,   technologijų,   santvarkų   kaitos   buvo   ir  tebėra   mūsų  bendrosprigimties   dvasinė   išraiška.   Deja,   ateitis   tai   gali   pakeisti.   Mūsų   atotrūkis   nuo   gamtos,   gyvobendravimo jau tampa grėsmingu pajautai ir jis toliau didės.Ar mes, mūsų palikuonys liksime žmogiški? Tai esminis kūrinio klausimas, narpliojamas būsimopasaulio   prielaidose.  Šioje   knygoje   rasite   tikėtinus   žmonijos   sukrėtimus,   žmogaus   padermiųišsiskyrimus, už Žemės ribų pasmerktą skysčio distopiją, jos nužmogėjimo siaubą ir neįprastuskūrinio veikėjų  likimus.  Jūsų laukia beveik 600 metų  trukmės epopėja apie Žemės, Žmonijosapokalipsę ir vėl atgimusio pasaulio viltį išgyvenusiai žalmėgių visuomenei. Ją į ateities socialinęutopiją ves paskutiniai žuvusios žmonijos atstovai ir Konstitucija – nepalaužiama dirbtinio proto beijėgos mašina.Knygos istoriją pirmuoju (aš) asmeniu pasakoja jos liudininkas. Tai – jaunas filosofas-girtuoklis,netolimoje ateityje nelemto eksperimento dėka tapsiantis nemirtingu. Išskyrus amžinybę, jis neturikitų pranašumų, yra pažeidžiamas, kenčiantis, vienišas. Beveik visą išsitęsusį gyvenimą herojusbėga nuo prigimties, žmonių, neigdamas savyje Žmogiškumą. Jį pripažįsta ir dramatiškai priima tikkūrinio atomazgoje. Tada, kai jam belieka vienintelė prasminga sielos paguoda – atsisveikinti supasauliu, bent paskutiniaisiais gyvenimo metais atsidavus žalmėgių žmonijos gelbėjimo labui.Ar šioje mokslinės fantastikos, filosofijos ir netgi siaubo apysakoje yra vietos meilei, aistrai? Taip,tiesa tik vienpusei ir niekada neišsipildžiusiai. Tragiškas jausmas moteriai, kūrinio herojui tapspakopa   aukštesnei,   žmogiškai   meilei.   Ji,  kaip   savaiminis,   nuoširdus   įsitikinimas,   laikomas svarbiausiu Žmogiškumo šaltiniu ir atsakymu į jo išsaugojimo klausimą.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku