8 612 56150
  • Vienaragis MAO

Vienaragis MAO

ISBN:
9786098078435
Formatas:
23 x21,5
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
71
Viršeliai:
Puskietis viršelis
Leidėjas:
Novos gama
Autorius:
Paulina Botyriūtė
Kaina: 5.99€
Kiekis:


  

Pasaka vaikams „Vienaragis Mao“

Tai istorija apie dviejų – pagrindinių knygos herojų – Vienaragio Mao, iš Vienaragių šalies, ir devynerių metų Žemės mergaitės Lėjos draugystę. Tai istorija apie du kitokius – vienintelį baltą tarp spalvotų Mao ir klasės draugų atstumtą „mikčę“, apie svajones, apie gebėjimą atsiprašyti ir atleisti, apie tikrą draugystę, nepaisant ūgio, svorio, išvaizdos ar spalvos.

 

Istorija, papasakota, pasitelkiant legendą apie vaivorykštę, kadais buvusią baltą, ir nušvitusią tada, kai Lėja nuoširdžiai pamilo niekieno nemylimą našlaitį Vienaragį. Istorija, sukurianti legendą apie tolimą Vienaragių šalį, kurioje debesys – cukraus vata, kepyklėlėse gaminamos spurgos, legendą, kaip Vienaragis į šį pasaulį atnešė spurgas, kurių viduje skylė.

 

Pasaka, kurioje žaismingai ir kūrybingai, vengiant didaktiškumo, kalbama apie draugystę, užplūstančias emocijas, empatiją, draugystę, apie tuos, kurie vadinami kitokiais, apie pyktį, klaidas, kurių daro visi, apie gebėjimą atleisti ir stebuklingą žodį „atsiprašau“.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku