8 612 56150
  • Turtingojo tėčio investavimo vadovas

Turtingojo tėčio investavimo vadovas

ISBN:
9786094373770
Formatas:
22 x 15
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2018
Puslapių skaičius:
523
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Eugrimas
Autorius:
Robert T. Kiyosaki
Kaina: 14.50€
Kiekis:

Prieš daugelį metų aš paklausiau savo turtingojo tėčio: „Kokį patarimą tu duotum vidutiniam investuotojui?“ Jo atsakymas buvo: „Nebūk vidutinis“.

 

Tokiu patarimu prasideda trečioji R. Kiosaki Turtingojo tėčio serijos knyga „Turtingojo tėčio investavimo vadovas“. Anot autoriaus, pinigų pasaulyje negalioja 80/20 dėsnio taisyklė, kai 80 procentų sėkmės priklauso nuo 20 procentų pastangų. Čia vyrauja 90/10 dėsnio taisyklė, kuri reiškia, kad 10 procentų žmonių valdo 90 procentų pasaulio pinigų, arba, investavimo terminais kalbant, 90 procentų visų bendrovių akcijų valdo tik 10 procentų žmonių. Taigi turtingojo tėčio patarimas investuotojams yra: „Nebūk vidutinis“. Štai kodėl ši knyga tokia svarbi – ji parodys kaip tie 10 procentų investuotojų susikrovė 90 procentų viso turto ir kaip Jūs galėtumėte padaryti tą patį.

 

„Nesvarbu, ar Jūs esate pradedantis ar jau įgudęs investuotojas, nesvarbu, ar Jūsų investavimo tikslas yra jaustis saugiems, gyventi patogiai, ar būti turtingiems – visada turėkite planą“, - ragina knygos autorius. O tam neabejotinai reikalingos žinios. Šioje knygoje autorius pasidalys ne tik savo kaip investuotojo neįkainojama patirtimi, bet ir atskleis:

 

  • pagrindines turtingojo tėčio investavimo taisykles;
  • kaip sumažinti investavimo riziką;
  • kokios yra investavimo kategorijos;
  • kokie yra turtingojo tėčio investavimo kontrolės mechanizmai;

kaip paversti savo idėjas milijoniniu verslu.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku