8 612 56150
  • Rytojaus dienoraštis

Rytojaus dienoraštis

ISBN:
4770013001733
Formatas:
13.5 x 18,5 x 0,7
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2021
Puslapių skaičius:
57
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Evelina Biliūnaitė
Autorius:
Evelina Biliūnaitė
Kaina: 9.20€
Kiekis:

 

   Užrašinė-knygelė „Rytojaus dienoraštis" skirta 22 dienų intensyviai asmeninei saviugdos praktikai.

Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.

Užrašinėje „Rytojaus dienoraštis" rasite specialią techniką, jos aprašymą ir tuščių lapų šiai savistabos praktikai atilikti 22 dienoms. Rytojaus dienoraštis - tai speciali savistabos technika, kuri leidžia minčiai manifestuoti realybėje po to, kai tikslingai ją nukreipiame ten, kur norime gauti rezultatą.

Kas paneigs, kad nesame tobulai suprogramuoti „įrenginiai"? Žmogus - tobulai sukurtas kūrinys tos jėgos, kurios mes niekad nepačiupinėsime, bet visi jaučiame ją esant širdyje. Dar mes ją linkę supaprastintai vadinti Dievu. Bet kas už to slypi - niekas nežino, tik jaučia.

O kol mums duota žinoti tiek, kiek leista žinoti, kodėl nepasinaudojus tuo moksliniu faktu, kad mūsų protui visiškai nusispjauti, kur faktas, o kur svajonė. Jis viską priima rimtai vienodai. Todėl rytojaus užsiprogramavimo technika taip puikiai veikia ir pasiteisina.

Viską, ką nori gauti išorėje, pirmiausia turi pamatyti savo viduje. Turi tai užsiprogramuoti. Todėl eik į save ir viską, ką nori gauti, gausi išorėje. Išbandyk 22 dienų rytojaus dienoraščio praktiką ir įsitikink tuo per savo patirtį.

Rašymas - tai savita meditacijos forma, todėl taip svarbu šią techniką atlikti raštu skiriant laiko sau bent kelias minutes kas vakarą prieš miegą. Meditacijos metu žmogus gali susikurti sau naują likimą, gali pagyti nuo "nepagydomų" ligų ir panašiai, nes iš linijinio laiko žmogus persikelia į dabarties akimirką. O ji ir yra amžina. Nieko nėra amžino, išskyrus dabarties akimirką. Mes visada esame dabartyje. Praeitis ir ateitis egzistuoja mūsų prote. Meditacijos metu tai nutildę, atsiduriame dabarty ir leidžiam patirti patys sau dabarties stebuklą. Jei suvokiame, kad dabar gyvename amžinybės akimirkoje, tai reiškia, kad visos galimybės egzistuoja dabar. Todėl taip svarbu savo mintis nukreipti į tai, ko norime, o ne į tai, ką "kažkaip" išgyvename, ką mums primeta aplinkybės.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku