8 612 56150
  • Pagrindiniai sveikos mitybos principai

Pagrindiniai sveikos mitybos principai

ISBN:
9789984851402
Formatas:
24x17
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2013
Puslapių skaičius:
193
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Ilzė Jansonė
Autorius:
Ilzė Jansonė
Kaina: 5.50€
Kiekis:

Su mityba esame įklimpę į totalią pelkę ir tą pagaliau pajautė visi, bet kaip rasti išeitį? Situacija, kai vyrauja tokia sumaištis, pasinaudoja įvairios Tamsiosios jėgos - mums svetimų religijų skelbėjai, smegenis suka įvairių dietų ir maisto papildų reklamuotojai, aiškindami, kad be jų mes žūsime. Yra tokių, kurie nepripažįsta mėsos, o yra dietologų, tvirtinančių, kad be mėsos negalima ir t.t. Kurių klausyti? Prie kurių prisijungti? Paskutinis mados klyksmas - žaliavalgių judėjimas, jie pataria maistui vartoti tokius produktus, kurių pas mus neįmanoma gauti, o reikia atsivežti iš Rytų, iš mistinės Indijos, be to juos galima užsisakyti tik internetu. Tačiau šiuo metu toliau avokadų ir brokolių jie nepasiekia, o programos vinis yra ghy sviestas. Jei sviestą, kuris virinamas keturias valandas, galima vadinti šviežiu produktu, tai tenka tik stebėtis. Įdomu, kas Indijoje gali sau leisti keturias valandas virinti sviestą, nes ten didelės problemos su kuru, ir be to šalyje, kurioje nenaudojami pieno produktai? Juk tai labai keista.

Pažiūrėkime geriau į savo protėvius ir po savo kojomis. Mes tikrai vėl galime tapti žaliavalgiais, kokiais buvo mūsų protėviai, nes per kiekvieną valgymą žiemos metu 90% sudarė nevirti, švieži produktai. Įsižiūrėkite į patiekalų receptus ir pagalvokite apie tai, ir jūs surasite tikrąjį kelią, kuriuo jums eiti. Tai kelias į nacionalinę mitybą, kurios laikėsi mūsų protėviai tūkstančius metų, net nuo Dainų atsiradimo laikų.
Dainos pasakoja apie tuos laikus, kai Danguje dar nebuvo Mėnulio, kai pas Saulę ėjo pirštis jaunikaičiai. Tai įvyko ne 13 amžiuje kartu su kryžiuočių atkeliavimu! Kiekvienas gali apskaičiuoti laiką, kada Danguje pasirodė Mėnulis, bet, kad apdainuotų tuos laikus tokiais trumpais ketureiliais, iš kurių 2 milijonai išsaugoti, o didesniąją jų dalį sudarė sakralinės Dainos simbolių pavidalu su paslėptomis žiniomis, ir kad būtų pasiektas toks aukštas išmintingumo lygis, iki to laiko turėjo praeiti ilgas laiko tarpas. Archeologiniai kasinėjimai liudija, kad iš tikrųjų mūsų protėviai maitinosi labai sveikai, kad nebuvo nei chroniškų ligų, nei ligonių su kaulų deformacijomis iki pat praeito šimtmečio.

Žinoma, patiekalų receptai truputį modernizuoti, bet tai - sveikas maistas ir gardus, o organizmas kartu su juo gauna visko, kas reikalinga organizmo sandarai, ir nieko, kas jį ardytų. Nacionalinį maistą gali valgyti visa šeima, net ir kūdikis, nes vaiko mitybos sąvoka neegzistuoja nė vienoje tautoje. Maistą visai šeimai reikia ruošti taip, kad, pakeitus tų patiekalų konsistenciją, jį galėtų valgyti ir kūdikis. Tokį maistą taip pat galima duoti katei ir šuniui.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku