8 612 56150
  • Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku

Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku

ISBN:
9786098145205
Formatas:
22x14
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2016
Puslapių skaičius:
224
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Ramduva
Autorius:
Frank Bettger
Kaina: 4.90€ 7.99€
Iki:  2018-12-31
Kiekis:
Verslo klasika tapusi "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku" knyga tinka visiems, kas susiduria su pardavimais. Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamą turtą ar investicinius fondus, reklamą ir idėjas - ar ką kitą - ši knyga skirta jums.
Dvidešimt devynerių Frankas Bettgeris buvo viso labo nevykęs draudimo poliusų pardavėjas. Perkopęs ketvirtą dešimtį jis jau turėjo didžiulį namą užmiestyje ir galėjo išeiti į pensiją. Kokios yra verslo paslaptys, kurių dėka Bettgerio gyvenimas iš nesėkmės virto negirdėta sėkme ir atnešė jam visoje Amerikoje geriausiai apmokamo verslininko šlovę?
Atsakymą sužinosite, perskaitę " Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku" knygą. Bettgeris aprašo savo patirtį bei atskleidžia ir kvailiui suprantamus jo atrastus ir ištobulintus principus. Pasakoja pamokančius anekdotus ir pateikia žingsnis-po-žingsnio nuorodas, kaip išvystyti sėkmingo verslininko stilių, dvasią ir dalykines sąvybes. Nesvarbu kokiu verslu užsiimate, jūsų veikla bus našesnė ir pelningesnė, o jūs tapsite vertingesnis savo įmonei, jei taikysite Bettgerio įžvalgas tokiais klausimais:
Entuziazmo galia
Kaip nugalėti baimę
Pagrindinis žodis, padėsiantis dvejojantį klientą paversti entuziazmo kupinu pirkėju
Greičiausias būdas įgyti pasitikėjimą
Septynios aukso taisyklės, padėsiančios sudaryti sandorį.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras