8 612 56150
  • Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo

Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo

ISBN:
9786099619200
Formatas:
24,5 x 17
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2020
Puslapių skaičius:
116
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Actus Magnus
Autorius:
Jolita Zykutė
Kaina: 9.00€
Kiekis:


     Karolina galėtų būti tavo sesuo. Deja, nėra, nors tikrai norėtų. Neturi ji nei brolio, nei sesers, tik geriausią draugą taksiuką Tapį, dvi pamaivas kalytes Fi ir Fifi ir dar Visų reikalų ministrą, kuris mergaitę vadina Jūsų Didenybe. Taip, ji yra tikra karalaitė, bet kitokia nei tavo pažįstamos princesės. Užuot sėdėjusi soste ir valdžiusi karalystę, ji nuolat patiria įvairiausių nuotykių, kurie patiktų ir tau.

Šioje knygoje sužinosi, kad kankinama pavydo mergaitė sugalvoja didį planą, kaip pasirodyti geresnei už Visų reikalų ministro dukterėčią Anelę, gaunančią visą jo dėmesį ir netgi Tapio meilę. Tik netrukus sumanymas žlunga, o karalaitė su Fi ir Fifi bei sarginiu šunimi Auviu turi iš „Lokio cirko" išgelbėti Anelės šuniuką Sniegelį ir kitus nelaisvėje įkalintus keturkojus. Kaip gerai, kad jiems padeda vištų detektyvių biuras ir slaptasis agentas Baliukas. Juk sakiau, kad tokie nuotykiai patiktų ir tau!

Knygos autorė Jolita Zykutė www.jolitazykute.lt sako: „Kodėl vaikams naudinga skaityti knygas, žinote ir patys. Knygų būna visokių. Man patinka smagios ir naudingos. Todėl istorijos apie karalaitę Karoliną ir jos draugus yra būtent tokios. Tai savotiški emocijų ir nuotykių romanai, kur daug veiksmo išorėje ir viduje. Su herojais visus išbandymus patyręs jaunasis skaitytojas užversdamas perskaitytą knygą bus truputėlį paaugęs, o ją kartu skaitęs tėtis ar mama turės pretekstą pokalbiui su savo vaiku apie pavydą, atsakomybę, draugystę ir jau pirmoje knygoje apie karalaitę girdėtą tiesą „Nesvarbu, kad išsipurvinai, svarbu, kad nusipraustum".

Pirmąją knygą apie mergaitę ir jos šuniukus „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo" Lietuvos bibliotekos 2019 m. išrinko į Rekomenduojamos literatūros sąrašą pradinėms klasėms (skaitymo skatinimo projektas „Vasara su knyga").


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku