8 612 56150
  • ĮKALINTA

ĮKALINTA

ISBN:
9786094841842
Formatas:
21,5 x 14,5 x 4,8
Kalba:
Lietuvių k.
Metai:
2020
Puslapių skaičius:
334
Viršeliai:
Kieti viršeliai
Leidėjas:
Obuolys
Autorius:
Ane Riel
Kaina: 15.00€
Kiekis:

 

      Bestseleris 26 šalyse! 4 prestižiniais Skandinavijos kriminalinių romanų apdovanojimais įvertintas romanas ĮKALINTA – sukrečiantis psichologinis trileris apie tai, kaip pernelyg didelė meilė tampa nesuvokiamu ir neišmatuojamu blogiu.

Mažoje salelėje, vadinamoje Galva, tarp eglių gyvenančioje Horderių šeimoje viešpatauja taika ir meilė. Tačiau mažoji Horderių dukra Liv, pati to nesuprasdama, auga išvirkščiame pasaulyje – kur gėris yra blogis, kur tiesa – melas, kur tamsa – šviesi, o mirusieji – gyvi.

Tai vaikas, kuriam negalima su niekuo kalbėti, niekam nieko sakyti... Tai vaikas, miręs visam likusiam pasauliui.

Tačiau vieną dieną griežta Horderių gyvenimo tvarka ima griūti... Kam gali ryžtis žmogus, pasiruošęs bet kokia kaina išsaugoti savo gyvenimo iliuziją?

Iš vienos pusės, ĮKALINTA – nepaprastai jautrus pasakojimas apie meilę be jokių ribų ir toksišką šeimos pasiaukojimą. Kartu tai sukrečianti istorija apie baimę prarasti, paranoją ir beprotybę.

Iš kitos pusės, tai psichologinis siaubo trileris apie tai, kaip pernelyg stipri meilė gali pavirsti nesuvokiamu ir neišmatuojamu blogiu. Knyga, kuri ilgai liks su jumis net ir užvertus paskutinį puslapį.

Paskęskite tamsoje, iš kurios nesugebėsite ištrūkti... Pajuskite meilę, kurios nesugebėsite išmatuoti...

Be galo originalu... Primena geriausius Stepheno Kingo kūrinius – pragariškai baisu, tačiau, kad ir kaip keista bebūtų, kiekvienam herojui pajunti nepaaiškinamą užuojautą.

– Jake Kerridge, Daily Telegraph

Subtiliai makabriška... atsiduri tarsi tamsiausiuose brolių Grimų vaizduotės užkaboriuose.

– Observer

„Įkalinta" – viena įspūdingiausių knygų, kurias perskaičiau per visą gyvenimą. Tai nepakartojama, patrauklu ir gražiai parašyta... nenuostabu, kad ši knyga pelnė keturis prestižiškiausius Skandinavijos literatūrinius apdovanojimus.

– Daily Express

Ryškus, nuoseklus pernelyg didelės meilės jausmo tyrimas.

– Ali Land, „Geras aš – blogas aš" autorius

Nuostabi istorija apie tai, kaip toli gali nueiti žmogus, siekdamas apsaugoti šeimą ir apginti savo gyvenimo būdą. Liv ir ta bauginanti vieta, kurią ji pasirenka išgyvenimui, tiesiog įsirėžė į mano sielą.

– Claire Fuller, „Mūsų nesibaigiančių dienų" autorė

2013 m. Ane Riel (g. 1973 m.) debiutavo su trileriu „Lisejelės mėsininkas" ir pavergė tiek kritikų, tiek skaitytojų širdis. Šios autorės romanas 2014 m. pelnė Danijos detektyvų rašytojų akademijos premiją už geriausią debiutą. 2015 metais pasirodė mistinis siaubo trileris „Įkalinta", susišlavęs net 4 prestižinius Skandinavijos kriminalinių romanų apdovanojimus: Haraldo Mogenseno Danijoje, Švedijos detektyvų rašytojų akademijos apdovanojimą už geriausią verstinį romaną, Norvegijos „Golden Bullet" bei „Glas Key" – geriausio Šiaurės šalių trilerio apdovanojimą. Pagal šį romaną 2019 m. sukurtas filmas „Sakai".


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku