8 612 56150
  • Antrojo pasaulinio karo mįslės ir paslaptys

Antrojo pasaulinio karo mįslės ir paslaptys

ISBN:
9786094844515
Formatas:
19,7 x 13 x 30
Kalba:
Lietuvių kl.
Metai:
2022
Puslapių skaičius:
416
Viršeliai:
Minkšti viršeliai
Leidėjas:
Obuolys
Autorius:
Jesus Hernandez
Kaina: 11.30€
Kiekis:

1939–1945 m. karas mums pateikė šūsnį keistų įvykių, tikrų galvosūkių, audrinančių istorikų vaizduotę. Surinkęs galybę unikalios istorinės medžiagos J. Hernándezas mėgina priartinti skaitytojus prie įvykių, kurie, nors karas baigėsi prieš šešis dešimtmečius, tebeskendi neaiškumų šešėliuose, o atsakymus į daugelį klausimų šalys nugalėtojos tebesaugo taip akylai, kaip saugomos valstybių paslaptys. Šioje intriguojančioje knygoje – daugybė pagaliau įmintų Antrojo pasaulinio karo mįslių:


Kruvini mūšiai, kurių nebuvo

Per oro ataką Milane stebuklingai išlikęs da Vinčio paveikslas

Prancūzų šnipės, slapyvardžiu Katė, lemtis

Paslaptinga rašytojo ir karo lakūno Antuano de Sent-Egziuperi žūtis

Pradingęs generolo Jamašitos lobis

Nacių atominės bombos kūrimo aplinkybės

Fiurerio sekretoriaus M. Bormano likimas

Paslaptingoji Longino ietis ir daugelis kitų paslapčių


1966 m. Barselonoje gimęs Jesúsas Hernándezas yra istorikas ir žurnalistas (buvęs El Mundo Deportivo redaktorius), vienas didžiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, per trumpą laiką pardavęs daugiau knygų apie šį istorijos laikotarpį, nei kuris kitas rašytojas. Hernándezas, kurį visuomet domino informacija apie Antrąjį pasaulinį karą, netgi subūrė šia istorijos sritimi besidominčių žmonių grupę, kurios nariai padėjo surinkti tiek daug unikalios to laikotarpio medžiagos. Hernándezo knygose – įdomioji, negirdėtoji, intriguojančioji istorijos pusė. Luiso Alfonso slapyvardžiu straipsnius pasirašinėjantis rašytojas yra baigęs lyginamosios istorijos ir informacijos mokslus, gyvena ir dirba Barselonoje.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku