8 612 56150
  • Slaptoji doktrina. Kosmogenezė

Slaptoji doktrina. Kosmogenezė

ISBN:
9786090403259
Formatas:
24 x 17
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2017
Puslapių skaičius:
656
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Obuolys
Autorius:
Jelena P. Blavatskaja
Kaina: 17.74€
Kiekis:

"Slaptoji doktrina" – pats svarbiausias teosofijos magnum opus, sujungiantis kosminę planetų ir žmonijos evoliuciją, taip pat mokslą, religiją ir mitologiją. Pirmą kartą išleistas 1888-aisiais, veikalas iki šių dienų tebėra svarbiausias tekstas ieškantiems Visatos dėsnių pažinimo. 
J. Blavatskaja sugebėjo padaryti tai, kas neįmanoma, – susisieti senąją Rytų mahatmų išmintį su modernaus pasaulio mokslais, taip pat paskatino visų XX a. New Age judėjimų atsiradimą. Jūsų rankose pirmoji iš dviejų Slaptosios doktrinos dalių – "Kosmogenezė". Šis kūrinys jau daugiau nei šimtmetį yra išsamus žinių šaltinis tiems, kurie nori peržengti įprastas suvokimo ribas ir prisiliesti prie Visatos išminties branduolio.

J. Blavatskaja perteikia teosofines tiesas apie Visatos ir Žmogaus egzistencijos prasmę ir vietą evoliucijos procese, aiškina savojo „aš“ suvokimo svarbą ir pateikia užuominų, kas mūsų visų laukia ateityje. Senovės ir šiuolaikinio pasaulio paslaptis J. Blavatskaja atskleidžia per mokslo, religijos ir filosofijos prizmę. 
Nepaprastai daug keliavusi po pasaulį tam, kad pažintų pasaulio religijas, J. Blavatskaja jose atrado išminties branduolį, kuris leidžia žmonijai išlikti. "Slaptoji doktrina" ir šiandien yra šių slaptų žinių šaltinis tiems, kurie jau yra pasiruošę jas priimti ir suvokti.

Iš rusų kalbos vertė Antanas Stungurys


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras