8 612 56150
  • Sezoninė augalinė mityba

Sezoninė augalinė mityba

ISBN:
9786090401224
Formatas:
26 x 20
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2017
Puslapių skaičius:
256
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Obuolys
Autorius:
Sarah Britton
Kaina: 17.00€
Kiekis:

Įkvepiantys sveikų ir natūralių valgių receptai knygoje "Sezoninė augalinė mityba".

Ši knyga "Sezoninė augalinė mityba" – geriausias patarėjas visiems, norintiems ne tik mėgautis maistu, tačiau ir sustiprinti savo sveikatą. Net 100 sveikų ir natūralių augalinės mitybos pagrindu sukurtų receptų atskleis, kad gerą skonį ir sveikatą suderinti yra labai lengva, kai renkatės subalansuotą ir teigiamos energijos kupiną natūralų maistą.

Knygos autorė, natūralios medicinos specialistė bei sveikos mitybos guru Sarah Britton ir jos receptai įtikins, kad tai mitas – tereikia rinktis natūralų ir subalansuotą augalinį maistą. Pamirškite savęs ribojimą, kalorijų skaičiavimą ar sąžinės graužatį – gaminkite pagal knygoje pateiktus natūralių valgių receptus ir mėgaukitės gardžiais patiekalais iki soties!

Visi knygoje "Sezoninė augalinė mityba" pateikiami receptai yra vegetariški, tačiau kiekvieną iš jų lengvai sau pritaikys ir veganai ar glitimo netoleruojantys žmonės. Atraskite natūralius produktus, augalinės mitybos naudą sveikatai ir ženkite dar vieną žingsnį sveikesnio gyvenimo būdo link!

Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras