8 612 56150
  • Ne Dievai I ir II dalys ( komplektas )

Ne Dievai I ir II dalys ( komplektas )

ISBN:
9789986868583
Formatas:
24/15/1,9+24/15/1,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2016
Puslapių skaičius:
288
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Santara
Autorius:
Jurgis Brėdikis
Kaina: 17.45€
Kiekis:
Jurgio Brėdikio beletristikos knygos pagrindiniai herojai – Antanas, Paulius ir Emilis – dar besimokydami Kauno “Aušros” gimnazijoje sutarė pasirinkti gydytojo profesiją.Karo ir pokario metų audros juos išskyrė:vieną nubloškė į Sibirą, antrą – į Vakarus, tačiau visi trys tapo chirurgais ir po kelių dešimtmečių vėl susitiko. Realistiškai atsispindi netolima ir prieštaringa(istorinė) Lietuvos praeitis.Knygoje kuriamos dramatiškos, intriguojančios jų ir gyvenime sutiktų žmonių istorijos, apnuoginamos įsišaknijusios ydos – pataikavimas, pavydas, gobšumas, kerštas,prievarta. Atveriant vidinį gydytojų pasaulį, aptariami jų tarpusavio santykiai, medikų etikos, profesionalumo, atsakomybės, medicinos ateities problemos.Nevengiama ir egzistencijos temų: tikėjimo, meilės, likimo, laimės, gyvenimo prasmės.
Skaitytojas ne kartą pabuvos operacinėje, matys žmogų atkeliaujantį į šį pasaulį, pergyvens dėl skaudžios netekties, džiaugsis dėl išgelbėtos gyvybės ir sugrąžintos sveikatos.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku