8 612 56150
  • Būtent toks karas

Būtent toks karas

ISBN:
978609808267
Formatas:
23,5 x 15,8
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2017
Puslapių skaičius:
528
Viršeliai:
Minkštas
Leidėjas:
Vox altera
Autorius:
T. R. Fehrenbach
Kaina: 15.87€
Kiekis:

Iš daugybės šaltinių – oficialių dokumentų apie operacijas, dienoraščių, pasakojimų, atsiminimų ir laikraščių – suaustoje knygoje įtraukiamai pasakojama apie 1950-1953 m. Korėjos karą, skvarbiu žvilgsniu analizuojami karo įvykiai, karių veiksmai. Knyga paremta žmonių, sukruvintoje Korėjos žemėje vadovavusių nedideliems daliniams, patirtimi. Negana informacijos apie karinius bei politinius įvykius, autorius, profesionalus kariškis, pateikia nemažai minčių apie kario profesiją bei rengimą, karybą apskritai.

 

Plk. T. R. Fehrenbachas Korėjos kare vadovavo daliniams būrio, kuopos ir bataliono lygmenimis. Nors primąkart anglų kalba pasirodė 1963 m., knyga toli gražu neprarado aktualumo ir dabartinėje geopolitinėje aplinkoje.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku