8 612 56150
  • Visatos enciklopedija

Visatos enciklopedija

ISBN:
9789955215455
Formatas:
21 x 30 x 2,1
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2022
Puslapių skaičius:
173
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Aktėja
Autorius:
-
Kaina: 17.30€
Kiekis:


     Mūsų smalsumas beribis, o astronomija - mokslas, tiriantis Visatos, kartais vadinamos kosmosu, materijos judėjimą, sandarą, kilmę ir raidą ypač skatina vaizduotę. Daug amžių manyta, kad Žemė - plokščias pasaulio centras, o dangaus skliautas sukasi apie ją, kol prieš 500 metų M. Kopernikas įrodė, kad Žemė skrieja aplink Saulę. Dar beveik 400 metų Visatos centru buvo laikoma Saulės sistema. Tik XX amžiuje suprasta, kad mūsų galaktikos, Paukščių Tako, centre ne Saulė, o Visata neapsiriboja Paukščių Taku.

Mums įdomu, kaip įsižiebia žvaigždės, iš kur atsirado Saulė ir Mėnulis, iš kokių cheminių elementų sudarytos planetos, kokia žmogaus vieta Visatoje.

Šioje knygoje „Visatos enciklopedija" leidžiamės į nepaprastą kelionę po Visatą, beribę ir nuolat kintančią, tarpplanetinę, tarpžvaigždinę, tarpgalaktinę erdvę su kosminiais objektais - žvaigždėmis, planetomis, juodosiomis bedugnėmis...

Visata gimė Didžidjb Sprogimo metu, prieš 10-20 milijardų metų - pakalbėsime ir apie tai. Aptarsime kosmonautikos laimėjimus ir gyvenimo nesvarumo sąlygomis sunkumus.

VISATA PLĖSIS AMŽINAI...

Knyga rekomenduojama nuo 8-9 metų.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku