8 612 56150
  • Laisvė, daryti tai kas patinka

Laisvė, daryti tai kas patinka

ISBN:
9786098210422
Formatas:
21,5 x 15 x 1,5
Kalba:
Lietuvių
Metai:
2022
Puslapių skaičius:
144
Viršeliai:
Kietas
Leidėjas:
Tobulėjimo projektai
Autorius:
Rita ir Gediminas Grinevičiai
Kaina: 12.00€
Kiekis:


    Jie sunkiai dirbo, kol aplankė sėkmė. Jiems teko išgirsti daugybę „ne", kol pagaliau žmonės patys pradėjo prašytis su jais dirbti. Jie pradėjo nuo visiško nulio, o dabar turi didžiules komandas ir pasiekė finansinę laisvę. Jie – tai buvusios namų šeimininkės, vadybininkai, psichologai, slaugės ir kitų profesijų atstovai, kurie nė negalvojo, kad atsidurs versle. Bet šiandien tai – koučeriai, ekspertai, verslininkai. Tinklinės rinkodaros (angl. MLM) LYDERIAI, savo pavyzdžiu įrodę, kad visi gali pasiekti sėkmės gyvenime. Reikia tik noro. O galimybių atsiras.

Šiuose pasakojimuose yra baimės, abejonių, nusivylimų. Ir kartu pergalių, lemtingų sprendimų, pasikeitusių likimų. Vertingiausia tai, kad knygoje rasite žmonių patirtį – nuo visa ko pradžios, pirmųjų žingsnių ir lemtingo taško, nuo kurio verslas pradėjo augti.

Po kiekvienos istorijos siūlomi specialūs pratimai ir užduotys. Juos atlikę, geriau suprasite save, įveiksite panašias į mūsų herojų baimes arba situacijas, susitvarkysite su vidiniu nerimu ir nepasitikėjimu.

Manome, kad tinklinė rinkodara turi didelę ateitį. XXI amžius kupinas staigmenų. Jau stebime, kaip keičiasi darbdavių ir darbuotojų santykiai, o jauni žmonės vis labiau siekia būti nepriklausomi, nori gerai gyventi ir jaustis stabiliai. Tinklinės rinkodaros fenomenas tas, kad ji suteikia LAISVĘ RINKTIS, nepaisant pasaulio įvykių. Mūsų verslas priklauso tik nuo asmeninių savybių ir noro nuolat tobulėti.


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku